Świetna wiadomość dla wszystkich chętnych chcących zagrać w Genshin Impact, których jednak zniechęcała konieczność instalowania gry z chińskich serwerów.

Studio miHoYo, ogłosiło wczoraj, że ich mega popularna i przepiękna gra Genshin Impact, już 9 czerwca zadebiutuje w Epic Games Store. Oznacza to, że użytkownicy tej platformy będą mogli wskoczyć do magicznego świata Teyvat, by udać się na wspólne przygody z graczami z PlayStation, Android i iOS!

By uczcić wydanie Genshin Impact na Epic Games Store, wydawcy udostępnią także specjalny darmowy pakiet bonusowy, dzięki któremu gracze będą nieco lepiej przygotowani do zwiedzania Teyvat. Pakiet dostępny będzie od 9 czerwca przez określony czas i by go otrzymać wystarczy wpisać kod „GenshinEpic„.

Tego samego dnia do Genshin Impact zawita także olbrzymia aktualizacja 1.6. Zabierze ona Klee na wycieczkę na nowy odosobniony archipelag, doda nowego potężnego bossa i wprowadzi stroje dla postaci. Gracze będą także mogli dodać nową pięciogwiazdkową postać do swojej listy – Kaedehera Kazuha.

To jak, zagracie? Bo ja mogę się nawet skusić, tylko po to by pozwiedzać świat, który podobno jest przepiękny. Wizja grindu w Genshin Impact jakoś mnie odrzuca, więc nie sądzę bym się wciągnęła.

ŹRÓDŁOEpic Games Store
Poprzedni artykułGeneration Zero, czyli o walce z robotami i zaginionym kompanie
Następny artykułZadebiutowało ostatnie rozszerzenie do ARK: Survival Evolved – Genesis część II
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Zagraj. Grind nie jest do niczego potrzebny w Genshinie całe story (a jest naprawde dobre) można przejść bez grindu. (zatrzymaj się na AR45 jak nie chcesz mieć problemów z wykonywaniem zadań i cieszyć sie story w pełni bez grindu). Polecam story związane z postaciami bo postacie w tej grze są na prawde dobrze napisane.