Od momentu wprowadzenia w 2019 roku do PlanetSide 2 frakcji Nanite Systems Operative (w skrócie NSO) była ona zawsze dość specyficznym tworem.

Zacznijmy od tego, że obecnie frakcja ta jest dostępna jedynie dla osób opłacających subskrypcję i pozwala im wcielić się w neutralnego robota, dzięki któremu mogą toczyć walkę po stronie frakcji z najmniejszą populacją graczy. Ale to się już niedługo zmieni…

Wielkimi krokami zbliżamy się do największej zaplanowanej na 2021 rok aktualizacji do PlanetSide 2 i wraz z nią frakcja NSO stanie się dostępna dla wszystkich graczy, pod warunkiem, że posiadają już postać na poziomie minimum 20 i wykonają specjalna misję z Sanktuarium. Poza tym, jednostki NSO nadal będą działać tak jak do tej pory i automatycznie dołączać do frakcji z najmniejszą ilością aktywnych graczy w danym momencie.

Jeśli chodzi o użytkowników opłacających subskrypcję, to będą oni mogli sobie wybrać frakcję i dołączyć do klanów. Nawet to przypisaniu robota do danej frakcji, nadal będzie można wybrać tryb wolnego strzelca i dołączyć do najsłabszej armii, nie opuszczając przy tym swojego klanu.

Zmiana zasad funkcjonowania robotów NSO doda także nowe dyrektywy stworzone z myślą o tej frakcji, nowe bronie dla piechoty oraz pojazdów, a także nowe pojazdy w postaci czołgu Chimera oraz myśliwca Dervish.

Już niedługo samo będziecie mogli wypróbować te zmiany, gdyż w niedługim czasie trafią one na serwer testowy PlanetSide 2.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułKrew się będzie lać litrami w nadchodzącym survivalu V Rising
Następny artykułNew World: Z wycieczką po Mourningdale i Reekwater