W zeszłym tygodniu twórcy Fallout 76 w krótkiej informacji skierowanej do społeczności gry, wspominali iż na styczeń planują zrealizować noworoczne postanowienia i wdrożyć szereg aktualizacji usprawniających rozgrywkę.

Pierwsza z aktualizacji zapowiedziana została na 14 stycznia 10 stycznia na PC (konsole w przyszłym tygodniu) i skupi się na rozwiązaniu wielu problemów zgłoszonych przez graczy, a także na poprawie wydajności i stabilności gry. Notki udostępnione zostaną za kilka dni, ale już teraz wiadomo iż obejmować będą kwestie związane z kilkoma wyzwaniami i zadaniami, poprawki do atutów i broni, a także usunięciu wielu exploitów.

Kolejna aktualizacja zaplanowana została na koniec stycznia i także skupi się na usunięciu problemów zgłaszanych przez graczy, wliczając w to liczbę planów dostępnych u sprzedawców, naprawieniu kilku legendarnych modów i dalsze poprawki atutów SPECIAL.

Wiadomo także, iż studio Bethesda pracuje również nad kolejnymi aktualizacjami, które wprowadzić mają nowe zadania, tygodniowe wydarzenia w grze, nowe krypty, nowy tryb PvP, system sprzedaży pomiędzy graczami i wiele innych nowości.

Poprzedni artykułSteam stracił The Division 2 i kolejne produkcje Ubisoft?
Następny artykułZ1 Battle Royale wprowadza Boot Camp, uwalnia pierwszą partię niewymienialnych skórek