Amazon Games nie ogranicza się tylko do produkcji własnych gier – takich jak chociażby New World, ale pragnie stać się także wydawcą innych światowych hitów.

I dzięki temu jeszcze w tym roku zagramy w Lost Ark, darmową grę akcji typu MMOARPG, która może pochwalić się milionami aktywnych graczy w Korei, Japonii oraz w Rosji. A z racji tego, że Amazon chce dostarczyć graczom jak najlepszych wrażeń z rozgrywki, to gra zadebiutuje z pełną lokalizacją w językach angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim.

W Lost Ark zwiedzać będziemy rozległy i różnorodny świat Arkesii, a naszą misją jest odnaleźć mityczną „Zagubioną Arkę”, by ocalić królestwo przed demonicznym zagrożeniem. Zwiedzać Arkesię będziemy mogli solo lub też z sojusznikami, walcząc z przeciwnikami w niebezpiecznych lochach, żeglując statkami, a nawet tworząc swój dom na wyspie.

Do wyboru będziemy mieć czternaście różnorodnych klas postaci, które oferują walkę w oparciu o unikalne zestawy umiejętności i podzielone zostały na pięć głównych kategorii: Wojownicy, Walczący w zwarciu, Strzelcy, Magowie i Asasyni. Pełna listę klas znajdziecie w tym miejscu.

Jeśli chcielibyście wypróbować ten tytuł, to możecie zgłosić się jako tester – warto jednak pamiętać, że alfa testy objęte są obecnie klauzulą poufności.

Te osoby, które od dawna czekają na premierę Lost Ark na Zachodzie i są pewne, iż zagrają w ten tytuł, mogą zakupić jeden z pakietów założycielskich i cieszyć się licznymi bonusami w postaci dostępu do beta testów, wcześniejszego startu, waluty premium, tytułów, czy też trójgłowego wierzchowca.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułNew World: Z wycieczką po Mourningdale i Reekwater
Następny artykułFallout 76 z darmowym tygodniem i żegna się z battle royale
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

O 2 lata za późno i dodatkowo founder packi ze sprzetem na max level żeby nie trzeba było grać. Ale jak za darmoszkę to jaek bede miał czas (a na jesieni nie będe miał) to sprawdzę. Grafika fajna ale czy sam gameplay ma coś do zaoferowania to zobaczymy.