Jeśli nie udało Wam się jeszcze zagrać w Fallouta 76, to teraz jest na najlepszy moment by wypróbować ten tytuł!

Do 16 czerwca możecie zagrać za darmo w pełną wersję gry na wszystkich platformach – ze wszystkimi seriami zadań, funkcjami i zawartością dodaną od momentu premiery. A jeśli zdecydujecie się zakupić Fallout 76, to nie tylko zachowacie wszystkie postępy, ale i możecie skorzystać z promocji i zakupić ja po znacznie obniżonej cenie.

W trakcie bezpłatnego dostępu do gry, możecie także wypróbować abonament Fallout 1st, odbierając go jako bezpłatny prezent z Atomowego Sklepu. Dzięki abonamentowi zyskacie dostęp do pojemnika na złom oraz surwiwalowego namiotu, dzięki czemu otrzymacie sporo miejsca na surowce oraz przydatną bazę operacyjną i jednocześnie bezpłatny punkt szybkiej podróży podczas Waszych przygód.

Dostęp do obu funkcji zachowacie aż do końca bezpłatnego dostępu do gry, czyli do 16 czerwca. Po zakończeniu dostępu próbnego możliwe będzie wyciąganie surowców z pojemnika na złom, ale aby dodać cokolwiek nowego, konieczne będzie wykupienie abonamentu Fallout 1st.

A co jeśli chodzi o nadciągające zmiany i nowości do Fallout 76? Z pewnością o większości z nich dowiemy się podczas niedzielnej konferencji Microsoft i Bethesdy, natomiast o części wiemy już teraz.

W lipcu zadebiutuje aktualizacja Panowanie Stali, a by przygotować na nią graczy, już 15 czerwca nowe ograniczone czasowo wydarzenie  „Nadchodzi Burza” z serią zadań i plecakiem, który można będzie odebrać z Atomowego Sklepu.

We wrześniu natomiast pożegnamy się z trybem Nuklearna Zima, czyli falloutową wersją Battle Royale. Zainteresowanie tym trybem znacznie spadło i developerzy postanowili skupić wszystkie siły na rozwijaniu najpopularniejszego trybu – przygodowego. Fani walk PvP nie muszą się jednak martwić, bo studio nadal pracuje nad wprowadzeniem walk PvP i już niedługo dowiemy się nieco więcej na ten temat.

Poprzedni artykułJeszcze w tym roku zagramy w Lost Ark od Amazon Games
Następny artykułNew World podsumowuje krótką historię Aeternum, omawia przeciwników i wprowadzone zmiany