Powolutku zbliżamy się do premiery koreańskiego MMOARPG Lost Ark na Zachodzie. I mimo iż premiera tej gry przełożona została na początek 2022 roku, to Amazon Games studio powoli szykuje się do beta testów.

Zamknięte beta testy Lost Ark rozpoczną się 4 listopada i potrwają do 11 listopada. Skupią się one głównie na sprawdzeniu stabilności serwerów, integracjach technicznych oraz naprawione zostaną liczne błędy.

Prócz tego uczestnicy beta testów będą mogli także wypróbować nowo dodane systemy, wliczając w to nieco nowszą wersję gry i nową zawartość obejmującą samouczki dla każdej klasy, lochy oraz nowe strefy, jak chociażby cały kontynent Rohendel.

Każdy gracz otrzyma także 40.000 Królewskich Kryształów, czyli waluty premium, którą będzie można wydawać podczas testowania poprawnego działania sklepu. A jeśli ciekawi Was, co będzie można kupić w grze po premierze, to szczegółowa informacja pojawić się ma w niedługim czasie.

Co ważne, posiadacze pakietów założycielskich otrzymają natychmiastowy dostęp do beta testów. Pozostałe osoby zainteresowane uczestnictwem, powinny zarejestrować się na oficjalnej stronie Lost Ark i być może otrzymają zaproszenie.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFallout 76 rusza z darmowym tygodniem grania i Sezonem Makabry
Następny artykułNew World rozdaje prezenty, uruchamia transfer postaci
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

I to jest dobry news 🙂

ghoulasD

Lost Ark mi zupełnie nie podszedł. Chyba to wina kamery jak i stylu rozgrywki. point&Click’i chyba nie są dla mnie.

Pikiel KnypelD

No zobaczymy. Zapisalem sie, teraz pozostaje czekac na pomyslne losowanie.