Kolejna azjatycka produkcja rusza na podbój serc wielbicieli gatunku MMORPG: Swords of Legends Online doczekał się w końcu oficjalnej premiery na Zachodzie!

Akcja Swords of Legends Online osadzona została w fantastycznym świecie z przecudną grafiką, a do tego zaoferuje graczom ciekawy system walki oraz unikatową fabułę zainspirowaną chińską mitologią z dubbingowanymi przerywnikami filmowymi.

System walki umożliwia dynamiczną rozgrywkę oraz stosowanie mistycznych umiejętności, które można ulepszać. Do wyboru będzie sześć różnorodnych klas posiadających po dwie role, które można dowolnie zamieniać w zależności od wymagań danej misji.

Także i fani dekorowania domów znajdą tutaj coś dla siebie. Otrzymają bowiem dostęp do  prywatnej wyspy, którą można dowolnie ozdabiać i rozbudowywać do rozmiarów imponującego kompleksu wielu budynków otoczonych ogrodem.

Swords of Legends Online jest tytułem Buy-to-Play i pakiety dostępu można zakupić na Steam, Epic Games oraz poprzez Gameforge. Prócz tego w grze będzie można zakupić multum przedmiotów kosmetycznych, wierzchowce i przedmioty do dekoracji domów.

Jeśli jednak martwicie się tym, że wygląda Waszej postaci uzależniony będzie od tego ile wydacie w sklepie, to spieszę poinformować Was, że nie do końca. Każdy element wyposażania w grze ma unikalny wygląd, który zapamiętujemy jako skórka i możemy je dowolnie dobierać, tak by uzyskać nasz wymarzony wygląd.

Developerzy ujawnili także plany dotyczące przyszłości tej gry. I tak jeszcze w lipcu ruszy Sezon 1 z opcjonalną przepustką  wypełniona nagrodami. Prócz tego czeka nas letnie wydarzenie specjalne oraz pierwszy rajd dla wysokopoziomowych postaci. Kolejne rajdy dodane zostaną w sierpniu, a we wrześniu ruszy Sezon 2 oraz dodany zostanie trudny odpowiednik rajdu i specjalne wydarzenie jesienne.

No to kto z Was ma planach zagrać w Swords of Legends Online?

A jeśli już gracie lub graliście, to dajcie jakieś rady dla początkujących, bo właśnie ściągam tę produkcję – aż 80GB! 🙂

Poprzedni artykułPanowanie Stali i Sezon 5 zawitały do Fallout 76
Następny artykułFinal Fantasy XIV z latem pełnym wydarzeń, nową kampanią zachęcającą do powrotu