Kilka dni temu do Fallout 76 trafiła nowa aktualizacja: Panowanie Stali, wraz z którą kończy wątek fabularny związany z Bractwem Stali. Prócz tego do gry dodano także legendarne rzemiosło i rozpoczęto Sezon 5.

Napięcie rośnie, gdy appalaski oddział Bractwa Stali musi stawić czoła nieznanemu zagrożeniu i wewnętrznym konfliktom. W Bractwie nastąpił rozłam, ataki supermutantów są coraz częstsze, a w całych Appalachach znikają ludzie. Przy ograniczonych zasobach i rosnącym napięciu między paladynką Rahmani i Rycerzem Shinem, to gracze muszą stawić czoła nowym niebezpieczeństwom w Appalachach i zadecydować o przyszłości Bractwa.

Ekscytujące zakończenie wątku fabularnego Bractwa Stali jest już dostępne dla osób na poziomie 20+, którzy ukończyli zadanie „Najlepsza obrona”. By je rozpocząć w należy udać się do Fortu Atlas i pogadać z Russelem Dorseyem.

Od kilku dni gracze Fallout 76 mogą także zmienić zwykłe przedmioty w legendarne, ponownie wylosować atrybuty na istniejących legendarnych przedmiotach, a nawet zwiększyć albo zmniejszyć liczbę gwiazdek. A to wszystko dzięki nowego  systemu, który trafił do gry: legendarnego rzemiosła! By móc dokonać tych zmian należy posiadać ze sobą legendarne moduły i rdzenie, które można zdobyć jako nagrody za zaliczenie wydarzeń sezonowych, wydarzeń publicznych i codziennych operacji.

W Fallout 76 rozpoczął się także Sezon 5. Tym razem gracze pomagają podróżującej w czasie bohaterce K.D.Inkwell uciec z 42 wieku od bezdusznego kolektywu i organizacji M.I.N.D. Jak zwykle do zdobycia jest multum nagród.

Poprzedni artykułNew World omawia Outpost Rush, nietypowy tryb PvPvE z ciekawymi rozwiązaniami
Następny artykułSwords of Legends Online już dostępne!