Już od poniedziałku, gracze Final Fantasy XIV otrzymają kolejną szansę by zdobyć kultowy samochód z FFXV – Regalia Type-G.

Regalia to jeden z niewielu czteroosobowych wierzchowców dostępnych w grze, co oznacza, że w spokoju wraz ze znajomymi można przemierzać Eorzeę. Regalią można także latać i samochód ten przechodzi wówczas pełna transformację w wierzchowca przypominającego statek kosmiczny.

No dobrze, więc jak zdobyć Regalia Type-G? Zacznijmy od tego, że postać musi być na poziomie 50-tym i mieć ukończoną ostatnią misję fabularną z podstawki – Ultimate Weapon. Dopiero gdy spełnicie ten warunek, w Ul’Dah otrzymacie quest „The Man in Black”, a po skończeniu całej linii, otrzymacie możliwość zakupu wymarzonej limuzyny.

Regalia Type-G można zakupić  tylko i wyłącznie w katusowie (Gold Saucer) od handlarza Ironworks Vendor i potrzeba do tego aż 200.000 MGP! Jeśli nie macie wystarczającej ilości tej waluty, to proponuję ukończyć cotygodniowe zadania, skorzystać z kaktusowej loterii, lub też – chyba najbezpieczniejszy sposób – ukończyć cotygodniowy raport o modzie, za którego można otrzymać nawet 60.000MGP! (Warto skorzystać z podpowiedzi tworzonych przez kaiyoko)

Wydarzenie Nocturne for Heroes potrwa w FFXIV od 13 września do 19 października, co daje Wam wystarczającą ilość czasu by zebrać potrzebna ilość MGP. Prócz samochodu do zdobycia jest także ubiór, fryzura, zwoje muzyczne o karta do Triple Triad.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFallout 76: Koniec Nuklearnej Zimy, niech żyją Własne Światy!
Następny artykułNadciągają zmiany w ESO: Armory station, redukcja losowości, nowe ikony na mapie