Jeszcze w tym tygodniu do Conana Exiles trafi aktualizacja 2.6 oraz nowe kosmetyczne DLC – Lud Smoka. Obie te nowości z pewnością przypadną do gustu fanom budowania fantastycznych budowli na Ziemiach Wygnańców oraz Wyspie Siptaha.

Aktualizacja 2.6 prócz naprawienia wielu błędów, doda także możliwość podniesienia elementów konstrukcyjnych i ponownym umieszczeniu ich w naszym plecaku. Co ważne, to w przypadku podniesienie elementu, do którego przytwierdzone są inne, także i one trafią do naszego inventory.

Nie należy może ona do największych łatek, jakie trafiły do gry, ale to dlatego że zdecydowana większość zespołu Conan Exiles pracuje nad tajemniczą aktualizacją 3.0 (przypomnienie – Wyspa Siptaha była aktualizacją 2.0), o której na razie nie wiemy zbyt wiele. Niestety, oznacza to także, że do czasu jej udostępnienia, kolejne łatki także będą głownie skupiały się na poprawkach i błędach.

Jeśli chodzi o najnowsze DLC – People of the Dragon – bazuje na kulturze Nemedian. Są oni sąsiadami Aquiloni, z którą od wieków toczyli wojny. Podobnie jak w przypadku większości kultur z uniwersum Conana, także i ten naród posiada historyczną inspirację. Nemedyjczycy bazują na średniowiecznych Niemcach oraz Świętym Cesarstwie Rzymskim z lekką domieszką Celtów.

Premierę płatnego DLC, jak i darmowej aktualizacji 2.6 do Conan Exiles, zaplanowano na 21 października. Poniżej zdjęcia zrobione podczas prezentacji rozszerzenia.

Poprzedni artykułNew World: Dwa tygodnie minęły jak z bicza strzelił…
Następny artykułThe Day Before z data premiery i nowym zwiastunem
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Wreszcie styl, który lubię. Ponure zamczysko nadciąga …

Pikiel KnypelD

To ta gra jeszcze nie umarla? Ja rozumiem ze Minecraft caly czas zyje, ale o Conanie nie slyszalem chyba ze dwa lata…