W styczniu 2021 zaprezentowano nam pierwsze materiały promocyjne z The Day Before, nowej produkcji małego rosyjskiego studia Fntastic, która ma szansę podbić serca fanów survivali.

Mimo wielkiego wówczas zainteresowania tym tytułem, komunikacja pomiędzy studiem, a osobami zainteresowanymi tą produkcją praktycznie nie istnieje. I chociaż twórcy w między czasie pokazali parę efektów wizualnych i ciekawostek, to nie podali żadnych istotnych informacji, poza tymi ujawnionymi w styczniu: wielki otwarty świat wypełniony zombiakami z rozgrywką PvP oraz rozbudowanym rzemiosłem i ogólnodostępnymi bezpiecznymi bazami dla wszystkich graczy.

Parę dni temu – po kilkukrotnym milczącym przekładaniu, czy też ignorowaniu wcześniejszych zapowiedzi – studio Fntastic zaprezentowało w końcu światu nowy zwiastun i ogłosiło datę premiery The Day Before: 21 czerwiec 2022 rok.

Podchodzę do tego tytułu z bardzo dużym dystansem, chociażby dlatego, że zaprezentowane materiały promocyjne bardzo mocno (aż za bardzo) nawiązują do takich produkcji jak chociażby The Division, The Last of Us i innych. Nie mówiąc o tym, że studio to  Fntastic wcześniej stworzyło, wydało we wczesnym dostępie i porzuciło dwie mniejsze gierki, a zaprezentowane zwiastuny wyglądają podejrzanie zbyt dobrze jak na małe studio indie.

Przypominam sobie hype i dramę wokół Wild West Online i słyszę: „here we go again…

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułConan Exiles zapowiada Lud Smoka, ulepszy system budowania
Następny artykułTydzień w New World: popularność, Outpost Rush, minimapa, transfer serwerów i największe problemy
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Nic nigdy nie brac od Fntastic. Znow bedzie skok na kase i porzucenie po miesiacu od premiery EA.

Pikiel KnypelD

Cale szczescie codziennie wychodza nowe gry i nie trzeba tego kupowac.
NASTEPNY!