Na 23 października, przypada rocznica dobrze znanego fanom Fallouta wydarzenia. To właśnie tego dnia spadły bomby i stary świat spłonął w atomowym ogniu.

I chociaż jest to dosyć ponura rocznica w Falloucie, to bez tego wydarzenia nie byłoby napromieniowanych Appalachów do odkrycia. Dlatego też twórcy Fallout 76 świętują Dzień, W Którym Spadły Bomby i udostępnili fanom szereg atrakcji.

Do 25 października wszystkie zainteresowane osoby mogą bezpłatnie wypróbować podstawową wersję Fallout 76. A jeśli zdecydujecie się na zakup gry, to wszystkie wasze postępy zostaną zachowane, co oznacza, że będziecie mogli kontynuować eksplorację postnuklearnej Wirginii Zachodniej niczego nie tracąc.

Dodatkowo, do 26 października można skorzystać z nawet 75% rabatu przy zakupie Fallout 76 w wybranych sklepach cyfrowych – między innymi w sklepie Microsoft, PlayStation Store, Steam i Bethesda.net.

Oszczędności pojawią się też w samej grze. Od 21 do 25 października można skorzystać z nadwyżki akcji i kupić przedmioty u dostawcy taniej nawet o 50%. Prócz tego do 25 października twórcy oferują rabat przy zakupie waluty premium (Atomy), dzięki której można taniej zdobyć ulubione nowe stroje, wyposażenie C.A.M.P. i inne przedmioty.

A jeśli liczne promocje nie przekonują Was do zajrzenia do Fallout 76, to może zainteresuje Was rozpoczynający się Sezon Makabry? Do 2 listopada, podczas swoich przygód w Appalachach, napotkacie tych „strasznych spalonych”. Każdy z nich pojawi się jako przeciwnik legendarny, a pokonanie go nagrodzi Was legendarnym przedmiotem i tajemniczym łakociem. Otrzymacie też straszną torbę z łakociami, którą możecie otworzyć i odebrać takie nagrody jak przedmioty jednorazowe, amunicję, a nawet szansę na zdobycie łupów w stylu Halloween!

To co, logujecie się do Fallout 76?

Poprzedni artykułNew World: Wszystko co musicie wiedzieć po transferze postaci pomiędzy serwerami
Następny artykułSzykujcie się na listopadowe beta testy Lost Ark