Już dzisiaj o godzinie 16:00 startuje kolejne specjalne wydarzenie w The Elder Scrolls Online: Undaunted Celebration. I jak zwykle do zgarnięcia wiele atrakcyjnych nagród oraz kolejne event tickety, dzięki którym zdobędziecie swój upragniony piekielny domek.

Wydarzenie potrwa do wtorku 30 listopada i skierowane do fanów wypraw do instancji grupowych PvE. Wystarczy udać się do zakładki Group & Activity Finder, wybrać Dungeon Finder oraz rolę, ukończyć losowy loch i cieszyć się zdobytymi nagrodami.

Kiedy zabijesz ostatniego bossa w lochu PvE, wypadnie z niego nagroda w postaci Undaunted Reward Box, zawierająca wiele cennych przedmiotów i materiałów konsumpcyjnych, w tym mapy skarbów, surveye, skarby do sprzedania, materiały rzemieślnicze, motify, klucze Undaunted i nie tylko.

Gdy po raz pierwszy danego dnia zabijesz bossa i ukończysz instancję grupową PvE, otrzymasz Glorious Undaunted Reward Box, w której znajdziecie strony na unikalny styl na opalowe bronie. Obejmują one bronie Iceheart, Lord Warden, Nightflame, Swarm Mother styles oraz Chokethorn.

Podczas trwania tego wydarzenia, z ostatniego bossa z instancji PvE w trybie weterana, będzie można także otrzymać stronę ze stylem na opalową maskę. Obejmuje to takie lochy jak:

  • Elden Hollow I
  • Direfrost Keep
  • Imperial City Prison
  • Elden Hollow II
  • Spindleclutch I

A jeśli posiadacie nie-opalowe naramienniki związane z powyższymi monster-setami, to od sprzedawcy Undaunted możecie zakupić opalowe wersje tychże naramienników oraz specjalne tajemnicze skrzynki z stylami na losowe naramienniki.

Undaunted Celebration pozwoli Wam także zdobyć Event Tickety (dwa po ukończeniu pierwszego lochu każdego dnia) potrzebne do zakupienia części na specjalnego chowańca Unstable Morpholit oraz domu w Deadlans – Doomchar Plateau. Prócz tego do kupienia będą także strony ze stylem na opalowe bronie.

Poprzedni artykułEkipa New World o łączeniu serwerów, nowych misjach, exploitach i balansie broni
Następny artykułSurviving the Aftermath opuścił wczesny dostęp, czas odbić świat