Szóste urodziny No Man’s Sky już za miesiąc, więc nie ma co się dziwić, że do gry trafiła kolejna aktualizacja. Tym razem twórcy skupili swoją uwagę na frachtowcach, nieco zapomnianych statkach, o ulepszenie których od dawna prosili fani tej produkcji.

Frachtowce były jedną z pierwszych funkcjonalności dodanych do gry po jej premierze, i podczas gdy budowanie baz doczekało się na przestrzeni lat wielu ulepszeń, to te kosmiczne statki, stały się nieco przestarzałe.

Od dzisiaj jednak fani No Man’s Sky mogą cieszyć się ulepszonymi frachtowcami, które zmieniły się w podniebne i żyjące bazy kosmiczne. Aktualizacja Endurance skupiła się właśnie na nich i dodała wiele nowych funkcjonalności.

Nowe elementy budowlane, takie jak wielkie okna, czy też zewnętrzne tarasy i chodniki, umożliwiają podziwianie piękna kosmosu. Dostęp do teleportacji, obszary tematyczne gdzie można uprawiać żywność oraz uruchamiać produkcję wartościowych elementów, nowe technologie, dzięki którym skanowanie i analizowanie planet stało się łatwiejsze. A do tego większe i aktywniejsze załogi, które ożywiają te kosmiczne bazy.

Koniec także z nudnym wyglądem asteroid. Dzisiejsza aktualizacja zwiększa ich różnorodność, a prócz tego dodaje czarne dziury, mgławice, obłoki oraz burze kosmiczne.

A ci z Was, którzy chcą zdobyć nowy unikalny frachtowiec, mogą wyruszyć na nową ekspedycję w No Man’s Sky – Polestar. Wygląda on bardzo oryginalnie 🙂

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułW poszukiwaniu zaginionego ładunku, czyli czas na podbój High Isle
Następny artykułNew World łączy serwery, polski serwer Bran znika