Ilość serwerów w New World zmniejszy się po raz kolejny. A wszystko po to, by nam graczom przyjemniej się grało, bo przecież wszyscy wiedzą, że duża ilość osób na serwerze jest zawsze lepsza niż mniej. Tylko, czy aby na pewno?

Nie jestem fanką łączenia serwerów w New World. Wolę, jeśli są one średnio zaludnione. Jest wtedy z kim grać i handlować, a także w miarę spokojnie można pozbierać surowce.

Niestety, przy stale zmniejszającej się ilości graczy, twórcy New World idą za ciosem i po raz kolejny zmniejszają ilość serwerów. Już od jutra, w regionie europejski, zostanie ich zaledwie kilka.

W sumie aż 5 serwerów dołączy do naszego – Barri. Wliczając w to polski serwer Bran.

I tutaj mam wielkie obawy. Spora część polskich graczy jest mega-toksyczna. Wyzywania, dramy, zero zrozumienia, że ktoś może grać od czasu do czasu i że jest to tylko gra. Nasz dotychczasowy czat angielsko języczny z pewnością opanowany zostanie przez język polski. Tego się boję, tej toksyczności.

No nic, zobaczymy jak się ułoży. Zawsze będziemy mogli przenieść się na inny serwer 🙂

I takie przypomnienie dla tych, co może przegapili tą informację – na Twitch.tv można zdobyć nowe łupy: skórki na instrumenty muzyczne. Wystarczy przez 4 godziny oglądać stream z New World (można po prostu włączyć i zostawić w tle).

Polecam Wam kanał Siedem Weles – jeszcze dzisiaj jest na Bran, ale od jutra na Barri.

Poprzedni artykułNo Man’s Sky ulepsza frachtowce i asteroidy
Następny artykułFestiwal Składanek – wszystko co musicie wiedzieć o letnim wydarzeniu w New World