W sierpniu zeszłego roku koreański Nexon zaprezentował nam zwiastun nowej strzelanki, ukrywającą się wówczas pod kryptonimem Projekt Magnum. Minął rok i mamy nowy zwiastun, a wraz z nim poznaliśmy oficjalną nazwę gry: The First Descendant (Pierwszy Potomek).

The First Descendant umożliwi nam czteroosobową kooperacyjną rozgrywkę, podczas której walczyć będziemy z kosmitami, a wspaniałe efekty wizualne zagwarantuje nam Unreal 5.

Niestety, nie będziemy mogli stworzyć własnego wojownika, ale do naszej dyspozycji oddane zostaną niepowtarzalne postacie z unikalnymi umiejętnościami i stylami walki, którymi będziemy mogli bronić Ziemię przed kosmicznymi najeźdźcami i stawiać czoło mocarnym bossom. Dzięki wielu odmiennym umiejętnościom, chwytakom umożliwiającym szybkie przemieszczanie, różnym broniom i licznym dodatkowym elementom wyposażenia, The First Descendant zapowiada się na grę, na którą należy zwrócić uwagę.

The First Descendant wydany zostanie na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox X|S. Więcej informacji dowiemy się podczas zbliżających się targów Gamescom. W międzyczasie możecie zapisać się na beta testy na Steam, które odbędą się w dniach 20-26 października 2022.

Nie wiem jak Wy, ale ja już się zapisałam. Zeszłoroczny zwiastun znajdziecie w tym miejscu.

Poprzedni artykułNew World z po-aktualizacyjnymi błędami i weekendami z podwójnym XP
Następny artykułElder Scrolls Online zabiera Was w głębiny, wprowadza zmiany w walce