W dniu dzisiejszym spodziewany jest kolejny Hotfix, a to oznacza, że wszystkie serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone o godzinie 15-tej na 90 minut.

hotfixChyba mam deja’vu bo po raz kolejny widzę, że dzisiejszy Hotfix ma naprawić crashowanie gry… Czyżby wczorajszy nie naprawił?

2013_11_21 planetSide 2 server fullNiestety, ale wprowadzenie OMFG fazy I na serwery Live i połączenie tego z dniami podwójnego XP spowodowało, że loguje się olbrzymia ilość graczy. Większość serwerów jest pełna, a przez to i ‚lekko’ niestabilna. Zgodnie ze słowami Higbiego, developerzy pracują ciężko aby rozwiązać ten problem.

A wracając do tematu zmian na kontynencie Amerish, to Malorn zaprezentował screenshot z Ascent z nowym miejscem położenia punktu przejęcia A znajdujący się nad droga prowadzącą od Raven’s Landing:

2013_11_22 Amerish Ascent AObecnie punkt A na Ascent znajduje się w wieży.

FunkykovalPL z outfitu [T4NK] na serwerze Woodman organizuje w najbliższą sobotę konsultacje dla mnie doświadczonych graczy, dzięki czemu każdy będzie mieć szansę porozmawiać na temat tego jak się zbroić, w co inwestować certy oraz jak stosować odpowiednie taktyki. Nie trzeba mieć postaci na tym serwerze, wystarczy dostęp do TeamSpeak. Więcej informacji znajdziecie na forum.

konsultacjeNo i jak zawsze możecie polubić stronę bloga na Facebook aby być na bieżąco z wiadomościami z Waszych ulubionych gier 🙂