Nadal gracie w darmowego PlanetSide 2? Podoba się Wam obecny system konstrukcji, czy może chcielibyście w nim coś zmienić? Jeśli tak, to macie teraz szansę, gdyż najnowszy dodatek do ekipy PlanetSide 2 – Drew, odpowiedzialny jest za ulepszenie tego systemu i ma do graczy wiele pytań.

W poście zamieszczonym na Reddit, omówił on w jaki sposób zmienione zostaną strefy wyłączności modułów oraz zapowiedział szybsze dodawanie kolejnych elementów związanych z konstrukcjami. Ale to nie wszystko, bo w poście tym prosi on także o opinie graczy na temat co im się podoba, a co powinno zostać zmienione, a także ne temat zmiany związane z niszczeniem baz, w których nie ma aktywnych silosów.

Patrząc w przód, chcemy sprawić aby system budowy był mniej związany z blokadą kontynentów, a bardziej z mniejszymi walkami oblężniczymi. Oprócz tego, wprowadzimy aby moduły miały strefę wyłączności tylko wobec modułów tego samego rodzaju. Wcześniej istniał dość mocno dezorientujący zestaw reguł, mówiący o tym, które moduły mogą być umieszczane obok siebie, a które nie. Oczywiście to była świetna metoda ukrywania wszystkich modułów, ale równie niebezpieczny było gdy ktoś je wszystkie znalazł.
Ponadto, o ile bazy mogą zostać zniszczone bez konieczności zabicia w pierwszej kolejności modułów, to chcemy aby głównym źródłem obrażeń były bronie oblężnicze. Pierwsze z nich do użycia na ANT trafiły na serwer testowy: Yellowjacket oraz Howler Mining.

Dwa powtarzające się punkty w wypowiedziach graczy to, że bazy stają się nieatrakcyjne z punktu widzenia obrońcy (nikt nie chce atakować bazy, więc obrońcy siedzą bezczynnie) oraz z punktu widzenia atakujących (baza jest zbyt mocna i punkty odradzania nie zapewniają uczciwą walkę).

Jeśli macie więc kilka pomysłów na to, jak ulepszyć system konstrukcji w PlanetSide 2 to podzielcie się nimi ze społecznością gry w tym miejscu.

A z innych informacji, to czas ponownego użycia orbital strike zmniejszony będzie na 15 minut, do gry dodane zostanie w niedługim czasie camo bazujące na słynnych koszulach producenta PlanetSide 2 – Nick Silva, i ekipa z outfitu BAR pobiła rekord w skoku pojazdem.

3 KOMENTARZE

  1. Filmik w skoku ANTem można oglądać kilkakrotnie, bo reakcja członków składu jest bezcenna 😀

Comments are closed.