W dniu dzisiejszym spodziewany jest kolejny Hotfix, a to oznacza, że wszystkie serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone o godzinie 15-tej na 90 minut.

hotfixChyba mam deja’vu bo po raz kolejny widzę, że dzisiejszy Hotfix ma naprawić crashowanie gry… Czyżby wczorajszy nie naprawił?

2013_11_21 planetSide 2 server fullNiestety, ale wprowadzenie OMFG fazy I na serwery Live i połączenie tego z dniami podwójnego XP spowodowało, że loguje się olbrzymia ilość graczy. Większość serwerów jest pełna, a przez to i 'lekko’ niestabilna. Zgodnie ze słowami Higbiego, developerzy pracują ciężko aby rozwiązać ten problem.

A wracając do tematu zmian na kontynencie Amerish, to Malorn zaprezentował screenshot z Ascent z nowym miejscem położenia punktu przejęcia A znajdujący się nad droga prowadzącą od Raven’s Landing:

2013_11_22 Amerish Ascent AObecnie punkt A na Ascent znajduje się w wieży.

FunkykovalPL z outfitu [T4NK] na serwerze Woodman organizuje w najbliższą sobotę konsultacje dla mnie doświadczonych graczy, dzięki czemu każdy będzie mieć szansę porozmawiać na temat tego jak się zbroić, w co inwestować certy oraz jak stosować odpowiednie taktyki. Nie trzeba mieć postaci na tym serwerze, wystarczy dostęp do TeamSpeak. Więcej informacji znajdziecie na forum.

konsultacjeNo i jak zawsze możecie polubić stronę bloga na Facebook aby być na bieżąco z wiadomościami z Waszych ulubionych gier 🙂

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
[3PL3] VarDenSar

Jeśli chodzi o crashowanie gry, to są chyba 3 różne…Więc jak w tamtym naprawili jeden, to zostały jeszcze dwa…

HideoPL

Crash’y nie mam, ale te lagi….

Simion

To ma chyba związek z wczorajszymi lagami serwerów. Przez kilka godzin gracze skarżyli się na nawet 4s lagi.

HideoPL

Najśmieszniejsze było to, że dotykały one wybranych „szczęśliwców”… Zabawnie musiało to wyglądać od drugiej strony. No i oczywiście prawie free cert;-) Bezkarne ostrzeliwanie kogoś kto nawet nie wie że ktoś do niego strzela przez 2 sekundy to wyrok śmierci. Za to po stronie zlagowanych schaby latały jak cholera – wiem po sobie;-)

RachitynowyJoe

Lagi były nieziemskie 😀

Fajna inicjatywa chłopaków czołgistów.

[PCPL]sH4maN

na esamirze nie ma double expa 🙁 wiec nikt aletow tam nie robi 😀

T4NK fright1

SOE [*]

Pytlong

pasek ładowania stanął na 96 … wczoraj Balrogos o tym mówił i się zastanawiałem „o co mu biega”…teraz wiem … lol

Simion

No u mnie to samo. 96% i stoi… Dobrze że dzisiaj mnie nie było w domu. Psioczyłbym na SOE ile by wlazło.