W momencie wprowadzenia systemu F2P różnica między kontami Gold, czyli tymi posiadającymi opłacona subskrypcję, a kontami srebrnymi oraz darmowymi była dosyć znaczna.

fabled chestZ czasem osoby posiadające konta Srebrne i Darmowe posiadały coraz mnie ograniczeń, które ostatni zostały praktycznie zniesione. Co tak naprawdę dostawali gracze opłacający subskrypcję, co powodowało by, że chcieli by opłacać tą subskrypcję? Tak naprawdę to niewiele – 25% więcej waluty, dodatkowe nagrody za punkty lojalnościowe oraz więcej slotów na postacie…

Najbliższy Hotfix (dzisiaj po południu na serwerach USA i jutro rano na EU) wprowadzi kilka bardzo istotnych zmian, między innymi te dotyczące bonusów dla kont Gold.

Otóż po Hotfixie konta Gold będą zarabiać dwa razy więcej różnego rodzaju tokenów takich jak na przykład Draconic Etyma, czy też punkty Lojalnościowe oraz inne (City Tokeny, Goblin Gold, BG tokeny, itd). Zmiana ta oznacza, że za wykonanie tygodniowej misji do instancji grupowych w ToV nagrodzi te osoby, które mają konto Gold 30 Draconic Etymami, a nie 15 jak dotychczas. Tygodniowy quest crafterski da nam 20 Draconic Etyma, itd.

Zmiana obowiązywać będzie do 25 lutego 2014 roku i z pewnością w najbliższej przyszłości zobaczymy jeszcze kilka innych bonusów dla kont Gold.

Gemstony służące do ulepszania naszego sprzętu nie są łatwe do zdobycia, a jeszcze bardziej frustrujący może byc fakt kiedy za misje nie dostajemy konkretnie takiej rzeczy jaka byśmy chcieli. Wczoraj na przykład dostawałam rzeczy z dps oraz cb, a nie dostałam nic z potency, które jakby nie patrzeć jest dość ważną statystyką dla lekarza podczas gdy Stuk dostał Potent rękawiczki dla lekarza…

Nie martwcie się, bo oto najbliższy Hotfix wprowadzi do gry specjalny przedmiot dzięki któremu będziemy mogli zmienić niechciany sprzęt Cryptic, Arcane oraz Potent w odpowiednie Gamestony:

  • Cryptic będzie można zamienić w Brilliant Blue Gemstone (niebieski kamień),
  • Arcane i Potent będziemy mogli zamienić w Deep Green Gemstone (zielony kamień).

To nie wszystkie zmiany jakie wprowadza dzisiejszy/ jutrzejszy Hotfix. O wszystkich zmianach możecie poczytać na naszym forum.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dok

Osobiście bym wolał ten twój pomysł z paternem jak w zonie rajdowej ale cóż dobre i tyle ;).

/ps A ja stoje butami na dwóch toonach mam po 3 rodzaje butów…oczywiście fajne buty (%hp i potency) tylko arcane bo potency to tylko szit dla scoutów z cb i weapon damage bonus ;(.

Dok

„Delvakin in Falinpol now sells an item that can be used to turn fully upgraded Cryptic, Arcane, or Potent armor into an upgrade gemstone”

EEE co oznaczy fully upgraded?Mam nadzieje że nie trzeba wcisnąc 3 slabszych gemów wcześniej?

Dok

Ale jak się tak zastanowić to by miało sens..inaczej wyszstkie te osoby co kupiły receptury na gemy sobie w łeb strzelą ;P