Ewidentnie ekipa ARK: Survival Evolved nie próżnuje. W ostatnich dniach uruchomiono serwery Survival of the Fittest, udostępniono ARK Dev Kit, a do tego gracze mogą wziąć udział w kolejnym konkursie!

Sudio Wildcard udostępniło graczom ARK Dev Kit, czyli usprawniona wersję edytora UE4, tak aby ułatwić tworzenie i udostępnianie modów dla ARK: Survival Evolved. Narzędzie to można ściągnąć za darmo używają launchera Epic Games. Dzieki temu osoby zainteresowane mogą tworzyć własne przedmioty, broń, stworzenia, mapy i tryby gry oraz podzielić się nimi z innymi graczami.

Ale to nie koniec niespodzianek, bo razem z tymi nowościami uruchomiono kolejny konkurs: „ARK: Survival Evolved Mod„, który to sponsorowany jest przez Alienware. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej modyfikacji gry, który najlepiej wpisze się w podane przez studio Wildcard kryteria oceny. Gracze mogą zgłaszać do konkursu inne rodzaje wysp, podziemne środowiska, tryby gry, nowe struktury oraz przedmioty. Pula nagród wynosi 25.000$, a zwycięzcy otrzymają także sprzęt ufundowany przez Alienware i Nvidia. Ktoś w Was jest zainteresowany?

Dzięki udostępnionemu ARK Dev Kit powstał tryb gry „Survival of the Fittest„, który to został zaprezentowany kilkanaście dni temu i wzbudził ogólną sensację. Tryb ten udostępniony został także na portalu Steam i jak na razie ekip ARK przygotowała trzy 100-osobowe serwery.

Dodatkowo ARK: Survival Evolved zadebiutował w sklepie Amazon, gdzie można go zakupić w cenie obniżonej o 25%.

Oprócz tego każdego tygodnia devsi Wildcard prezentują stworzenia, jakie w przyszłości pojawią się w grze. Jest ich naprawdę olbrzymia ilość. Poniżej przedstawiam kilka najciekawszych, w tym nowego Bossa – King Kong.

ARK_dziennik_37

ARK_dziennik_40

ARK_dziennik_45

ARK_dziennik_48

ARK_dziennik_49

ARK_dziennik_42-kingkong