Jeśli posiadacie serwer testowy H1Z1: King of the Kill to już od dzisiaj będziecie mogli wypróbować najnowszy tryb do tej gry – Ignition.

W najnowszym liście producenta, tym razem poświęconemu H1Z1: King of the Kill, Chriss Wynn zachęca do zalogowania się na serwer testowy, po to aby devsi mogli zebrać informacje i wprowadzić ewentualne zmiany, zanim nowy tryb trafi na serwery Live.

Na starcie meczu gracze znajdą się na ATV z przywiązanymi do nich ładunkami wybuchowymi. Gracze będą musieli szybko wymyślić strategie pozbycia się przeciwników i to w czasie podróży do jednej z bezpiecznych stref. Jeśli nie dotrą do bezpiecznej strefy zanim skończy się odliczanie, to detonacja materiałów wybuchowych wyeliminuje ich z meczu. Z każdą fazą pojawiać się będzie coraz mniej bezpiecznych stref, a więc walka stanie się coraz bardziej intensywna.

Naprawdę polecam abyście spróbowali nowego trybu. Będziemy zbierać wszystkie informacje, aby na ich podstawie dokonać pewnych zmian. Z pewnością tryb ten przejdzie kilka zmian, zanim jego najlepsza wersja trafi na serwery Live.

Tryb ten został zaprezentowany graczom już jakiś czas temu, a już od dzisiaj, od godziny 18:00 czasu polskiego, będzie dostępny na serwerze testowym. Jeśli chcecie zobaczyć jak to jest przemieszczać się po mapie z obrożą wypełnioną ładunkami wybuchowymi, to macie czas tylko do poniedziałku na wypróbowanie tego trybu.

20160226_h1z1-kotk-stream-2

A co czeka na graczy King of the Kill w niedalekiej przyszłości? Zacznijmy od tego, że kolejna aktualizacja tej gry spodziewana jest 13 kwietnia, a po tym czasie devsi planują skupić się na pracach związanych z wydaniem tej H1Z1:King of the Kill na konsole.

Ekipa King of the Kill przenosi część środków i skoncentruje się na tworzeniu wersji na konsole, którą planujemy wystartować jeszcze tego lata. W tej chwili trwaja prace od strony technicznej i renederingu, a także nad wsparciem dla kontrolerów i to zarówna na konsole, jak i na PC. Jeśi chodzi o rozgrywkę, to trwają prace nad zupełnie nowym interfejsem.

A zważywszy an to, że wczorajsza aktualizacja obu gier nie należała do najbardziej udanych, to już dzisiaj w południe, gracze obu gier H1Z1 mogą spodziewać się Hotfixa. Niestey, nie wszystkie rzeczy udało się naprawić i część poprawek wprowadzona zostanie w przyszłym tygodniu.

  • Poprawki dotyczące spamowania leżenia oraz naprawiono exploit związany z kucaniem;
  • Usunięto zmiany w FoV w czasie sprintu;
  • Optymalizacja serwerów aby zmniejszyć kolejki;
  • Dźwięk w oparciu o to, gdzie przeciwnik został trafiony;
  • Nowa i ulepszona wizualizacja gazu.
  • Nadal trwają prace nad poprawieniem kamery w budynkach, błędem z bronią do walki wręcz oraz staniem na ciężarówkach. Planem jest aby zebrać te poprawki w kolejną łatkę, która powinna zostać wprowadzona na początku przyszłego tygodnia.

20160311-h1z1-hofix