Jeszcze w tym roku fani gier survivalowych otrzymają do swojej dyspozycji kolejny tytuł, tym razem jednak osadzony w świecie Conana Barbarzyńcy.

W dniu wczorajszym ekipa Funcom odpowiadała za pośrednictwem Twarzoksiążki na pytania fanów Conan Exiles, dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się kilka interesujących informacji na temat tej gry.

Zacznijmy od tego, że w grze obecna będzie nagość – przynajmniej od pasa w górę, bo nad innymi narządami toczą się obecnie rozmowy… Sama rozgrywka, jak i walka będą opierać się na zdolnościach gracza i nie będą związane z wybraną klasą. Co ciekawe, to w grze będą obecne czary, ale gracze raczej nie będą mieć dostępu do tego rodzaju zdolności.

Funcom planuje także udostępnić graczom tworzenie własnych serwerów, na których będzie można ustawić różnego rodzaju opcji w tym jakie konsekwencje spotkają gracza jeśli pozwoli zginąć swojej postaci.

Co tu dużo mówić, gra osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy będzie bardzo brutalna, ale zgodnie z tym co mówi Funcom, powinna być w miarę dostępna dla nowych graczy. No chyba, że Pan i Władca serwera ustawi bardzo wygórowane opcje – w takim przypadku strach się bać…

conan-exiles-6