W dniu wczorajszym Ubisoft ogłosił, że już w najbliższy weekend wszyscy gracze Tom Clancy’s The Division otrzymają 150 Phoenix kredytów.

Kredyty te mają być rekompensatą za wiele błędów jakie doświadczyli gracze od momentu premiery gry. Dla osób, które nie wiedzą czym są Phoenix kredyty, to jest to waluta za którą gracze The Division mogą zakupić jedne z lepszych przedmioty dostępnych w tej grze.

A tymczasem, w pierwszym darmowym rozszerzeniu jakie niedawno wprowadzone zostało do The Division, gracze znaleźli poważny exploit, dzięki któremu mogą ominąć walkę w najeździe Falcon Lost i udać się od razu w miejsce odebrania nagród. Najgorsze jest to, że exploit ten może być wielokrotnie powtarzany i dzięki temu wielu, nie do końca uczciwych graczy, zdobyło ogromną przewagę nad tymi, którzy przestrzegają zasad.

Ubisoft pracuje nad naprawieniem tego błędu, a tymczasem spora ilość graczy domaga się wyłączenia tego najazdu i odebrania zdobytych tam w ten sposób łupów.

Nagrody, czy też łupy zdobyte przez graczy w The Division są bardzo ważne. Dlatego też wiadomo, że jeśli ktoś znalazł doskonałe i łatwe źródło zdobycia nowego sprzętu to z pewnością zostanie to wykorzystane.

Oczywiście poza najazdem Falcon Lost są także inne miejsca, gdzie gracze mogą zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. Z racji tego, że miejsc tych jest dość sporo, jeden z graczy The Division postanowił zebrać wszystkie informacje dotyczące łupów jakie można otrzymać z każdego bossa zarówno ze stref PvE, jak i PvP. Jeśli interesuje Was co konkretnie możecie otrzymać po zabiciu danego bossa, to zachęcam do zapoznania się z tą tabelą.

division-boss-loot