Neowiz Games, twórca MMORPG Bless, ujawnił w dniu dzisiejszym, że wydawcą tej gry na Zachodzie została firma Aeria Games.

Ta przepiękna gra fantasy, w końcu trafi na Zachód i… chyba powinniśmy się z tego cieszyć?

Zgodnie z informacjami podanymi na portalu Inven, Aeria Games, będzie wydawcą tej gry w Europie i Północnej Ameryce. W tej chwili trwają prace lokalizacyjne związane z Bless i na ten moment nie ujawniono, żadnych konkretnych dat związanych z premierą tej gry w naszym regionie.

Już od jakiegoś czasy wiedzieliśmy, że Neowiz Games szuka wydawcy Bless na Zachodzie, ale chyba nikt nie spodziewał się, że zostanie nim Aeria Games – firma nie ciesząca się zbyt dużą popularnością wśród graczy z racji sporej monetyzacji w swoich grach oraz wiecznych problemów z serwerami.

Bless oferować będzie swoim graczom mnóstwo questów, ciekawy system walki, konflikty PvP pomiędzy frakcjami, 10 różnych ras, unikalne klasy oraz wspaniałą personalizacje wyglądu postaci.

Poprzedni artykułSloty dla nowych klas i broń Awakening dla Musy
Następny artykułUbisoft walczy z błędami, gracze otrzymają Phoenix kredyty
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
WujeQ

Lepiej Aeria niż Gameforge, Gameforge zniszczył Tere EU po bodajże 4 latach.

JXRaiv

Nope. Nopenopenopenopenopenope. Hell nope. Aeria zrobi z tej gry większy syf niż FailForge zrobił z Aiona (da się!). Myślałem czy by nie sięgnąć po Bless jak miałby wyjść na nasz rynek ale skoro ma to być Aeria to daruję sobie. Maksymalnie pół roku do roku po premierze będzie można stworzyć postać, a następnie nie grając ani minuty zrobić sobie max lvl, end-game ekwipunek, max staty, max rangę i co to tam jeszcze będzie Bless oferował z samego Item Shopu. Raz to widziałem w Shaiyi, drugi raz tego błędu nie popełnię.

Archax

O_)O

Chalski

No to jednak nie bede sie interesowac blessem. Bye Bye gra sie skonczyła zanim zaczęła.

PolicMajster

Ej no weźcie! Chciałem sobie na smoku polatać.

JXRaiv

Pierwszy zapewne będzie w „Miesięcznej Gorączce Zakupów” od tieru za 30000 APków (Aeria Pointów). Tak gdzieś z 900-1000zł. :v

ghoulas

Aeria to taki gameforge tylko gorzej. Gameforge dał rade utrzymać 1 tytuł (tera) a Aeria ma same nekropolie.