Z najnowszej króciutkiej publikacji devsów The Elder Scrolls Online, dowiedzieć się możemy o zmianach związanych z subskrypcją oraz nowościach jakie pojawią się w sklepie po wprowadzeniu rozszerzenia Mroczne Bractwo.

Już od przyszłego tygodnia gracze The Elder Scrolls Online zakupić będą mogli sloty na nowe postacie – to tak na wszelki wypadek, gdyby 8 postaci było dla nich zbyt mało. Kolejny slot kosztować będzie 1500 koron i będzie można zakupić ich maksymalnie 4, co oznacza że będzie można posiadać 12 postaci.

Kolejną nowością jest specjalna torba na rzeczy potrzebne do craftu, które dostępna będzie dla osób opłacających subskrypcje.

Funkcja ta nazwana została Torba Rzemieślniczą i pozwala na przechowywanie niemal nieograniczonej ilości podstawowych materiałów potrzebnych do craftu. Dodatkowo rzeczy te nie są wliczane do limitu przechowywanych przedmiotów i torba ta jest wspólna dla wszystkich postaci na koncie. Jeśli subskrypcja ESO Plus wygaśnie, to gracze nadal będą mogli korzystać z torby, tylko nie będą w stanie dodawać do niej nowe materiały.

Chyba trzeba pomyśleć nad subskrypcją w tej grze, a muszę powiedzieć, że w porównaniu do innych gier jest ona bardzo, ale to bardzo, atrakcyjna. Nie tylko daje dostęp do wszystkich rozszerzeń bez konieczności ich kupowania, ale nagradza także 1500 koronami jakie można wydać w sklepie. A teraz jeszcze specjalna torba do przechowywania rzeczy potrzebnych do craftu. Czy Wy się domyślacie co dla mnie oznaczać będzie posiadanie tej torby?!

TESO-torba-crafterska

To nie koniec jednak nowości.

Gracze, jeszcze przed zakupem, będą mogli zobaczyć na swojej postaci wygląd poszczególnych motywów crafterskich, jakie można zakupić w sklepie za korony. A do tego… nakrycia głowy!

Już pod koniec czerwca będzie można zakupić ze sklepu dwa pierwsze nakrycia głowy i devsi obiecują, że pojawi się ich zdecydowanie więcej w przyszłości. Jeśli nie będziecie mogli się doczekać tego momentu, to dwa nakrycia głowy będą dostępne za darmo już w przyszłym tygodniu: Cadwell’s Pot Helm (garmek na głowę) oraz Vosh Rakh Ceremonial Mask.

2014_02-TESO-Cadwell