Tamriel jest miejscem, w którym z pewnością spotkacie mnóstwo duchów, demonów i innych dziwaczności wywodzących się z nadprzyrodzonego świata.

Podobno to właśnie w czasie Festiwalu Czarownic wszystkie te dziwaczne stwory wyłażą ze swoich nor i trzeba zaprowadzić z nimi porządek. Dlatego też – gwoli ostrzeżenia, przypominam, że Festiwal ten rozpocząć się ma już 20 października, czyli w najbliższy piątek, i potrwać do 1 listopada. Uważajcie na siebie w w tym czasie, bo ma się dziać…

Zgodnie z informacją podana przez Zenimax, aby móc uczestniczyć w tym Halloweenowym wydarzeniu, gracze The Elder Scrolls Online muszą odebrać z Crown Store darmowy gwizdek Crow Caller i ukończyć misję Withcmother’s Bargain. Za jej ukończenie otrzymają gwizdek dający czasowego buffa do XP, a także będą mogli przemienić się w nieumarłego.

Oprócz tego, za zabicie bossów w Tamriel otrzymywać się będzie Plunder Skulls, z których to dostać można przepisy, meble, motify i dwie nowe maski – obie widoczne na załączonych obrazkach i tak naprawdę niewiele różniące się od tych z zeszłego roku.

To jak, miotły gotowe? Ruszacie na Festiwal Czarownic w Tamriel?

 

Poprzedni artykułPech pechem pogania na Równinach Eidolon
Następny artykułSamhain już dostępne w Secret World Legends