Wiecie, że minął już rok, odkąd swoje podwoje w Tamriel otworzyła Gildia Złodziei?

Z tej też okazji, Rada Złodziei przygotowała specjalne uroczystości, na które to zaproszono wszystkich gracze posiadających odpowiednie uprawnienia, czyli… rozszerzenie. I jak na prawdziwych złodziei przystało, uroczystości te zostały utajnione, więc musicie uważać, aby nie zdradzić się wiedzą o nich przed innymi mieszkańcami Tamriel. W końcu trudno powiedzieć, który z mieszkańców może okazać się członkiem Gildii. A wiadomo, co czeka tych, którzy zdradzą jej plany…

W trakcie trwania tychże uroczystości posiadacze Gildii Złodziei, jak i te osoby, które maja dostęp do tego rozszerzenia dzięki ESO Plus, mogą się cieszyć z:

  • Podwójnej ilości surowców na terenie Hew’s Bane (dotyczy tylko normalnych skupisk, a nie tych z Survey Report, które otrzymuje się za ukończone writy)
  • Podwójnych nagród za zabicie Bossów światowych, jak i tych znajdujących się w lochach (delve).
  • Podwójne Defiled Whisker, czyli przedmiot potrzebny do stylu dro-m’Athra, za zabicie bossów w Maw of Lorkhaj.
  • Zwiększone nagrody z Heist.

Oprócz tego, do Crown Store powróciła oryginalna wersja kolekcjonerska tego rozszerzenia w cenie obniżonej o 25%. Prócz dostępu do siedziby Gildii Złodziei, gracze znajdą w niej między innymi wielbłąda, peta Dragon Frog oraz pięć zwojów zwiększających punkty doświadczenia.

Event ten potrwa tylko do 20 marca, więc się nie ociągajcie i logujcie do The Elder Scrolls Online 😀