Twórca kosmicznego MMO Elite: Dangerous rozdaje w ten weekend wieloosobowy tryb przeznaczony do walk PvP  – Arena.

Elite Dangerous: Arena jest samodzielną grą i można w nią grac tylko w wersji wieloosobowej. Darmową kopię możecie zgarnąć TYLKO w ten weekend na Steam oraz bezpośrednio ze sklepu Frontier. Nawet jeśli nie jest to pełna wersja Elite: Dangerous, to nadal będziecie mogli rywalizować w niej z graczami, którzy posiadają ten tytuł.

Co ciekawe, to udział w rozgrywkach na Arenie ma także wpływ na ilość zarabianych kredytów w Elite: Dangerous. Okazuje się, że po osiągnięciu poziomu 50, gracze będą mieć możliwość odblokowania poziomów prestiż, które w zamian zwiększać będą ilość zarabianych kredytów w podstawowej wersji gry. Dodatkowo gracze Elite: Dangerous, którzy osiągną poziomy prestiż na Arenie, odblokują dostęp do stacji kosmicznej Atillus Orbital Starport, gdzie będą mogli otrzymać wyjątkowe rabaty na wiele modułów i statków.

W poniedziałek 11 lipca, o godzinie 19:00 czasu polskiego, Arena ponownie kosztować będzie 7,49 Euro. Więc jeśli dodacie ją w ten weekend do swojej biblioteki na Steam lub też zakupicie za 0 Euro w sklepie Frontier, to będziecie mogli zatrzymać już ten tytuł na zawsze.

No to na co czekacie – chwytajcie swoją darmową kopię Areny już dziś 🙂