Wygląda na to, że devsi ZeniMax lubią nieco żartować, gdyż w czasie ostatnie aktualizacji – Shadow of the Hist, ukryto pewnego rodzaju Easter Egg.

Stali gracze The Elder Scrolls Online z pewnością wiedzą o tym, że w grze znajduje się kilkanaście ciekawych setów bazujących na modelach podobnych do co niektórych przeciwników NPC. Zwane one są Monster Set, czyli na moje: „Potworniaste sety” (znajdźcie lepszą nazwę jak chcecie 😛). Sety te złożone są z dwóch elementów: nakrycie głowy oraz naramiennika. Nakrycie głowy można otrzymać się kończąc instancje grupową na poziomie Veteran, natomiast naramiennik można otrzymać ze złotych skrzynek gildii Undaunted.

Już od jakiegoś czas wiadomo było, że w plikach gry znajdują się pliki poświęcone kolejnym setom bazującym na takich stworach jak:

teso-cyrodill-easter-egg

No więc – przypatrzcie się ilustracji obrazującej wojnę w Cyrodill, która pojawiał się jakiś czas temu na stronie głównej gry:

TESO_Cyrodill-1-m

Czyżby nowe Monster sety pojawiły się w Cyrodill u nowo dodanych kupców w miastach, które można przejąć? Sprawdził to już ktoś z Was? A może to po prostu zapowiedź, co trafi do gry w kolejnym rozszerzeniu? Jak myślicie?