Pierwsze zamknięte beta testy Revelation Online dobiegają powoli ku końcowi. Szykując się na rozpoczęcie kolejnej fazy testów, warto prezczytać o tym na co powinniście zwrócić uwagę w czasie zwiedzania świata Nuanor.

Najnowszy dziennik developerski Revelation Online skupia się na PVE, a konkretnie na historii, misjach oraz frakcjach jakie są obecne w grze.

Główna historia fabularna napisana została przez popularnego chińskiego pisarza fantasy i jest ona podobno bardzo wciągająca. Dodatkowo osoby, które wolą brać udział w historiach opowiadanych w grze niż grindować poziomy postaci, z pewnością ucieszy informacja, że w Revelation Online istnieje możliwość rozwoju ich postaci kończąc serię misji fabularnych, bez konieczności monotonnego zabijania tysiąca przeciwników.

Kilka słów o gildiach

Wszystkie misje dostępne w Revelation Online podzielone zostały na kolory, po to aby gracze mogli wziąć te, które ich interesują:

  • żółty – główne misje fabularne;
  • fioletowy – misje treningowe, polecane szczególnie dla osób początkujących;
  • pomarańczowe – misje poboczne, dzięki którym można otrzymać przedmioty wspomagające rozwój postaci (np. nowe umiejętności lub kamienie doświadczenia);
  • niebieskie – misje od przedstawicieli frakcji;
  • zielone – misje powtarzalne dzienne i tygodniowe.

20161115_ro-misje

W Revelation Online gracze napotkają dwadzieścia różnych frakcji nad którymi będą mogli pracować. Każda z nich ma swoją własną historię oraz różnego rodzaju misje, nagradzające punktami zwiększającymi przychylność danej frakcji do gracza. Wykonując wskazane zadania przychylność frakcji będzie powoli rosła od początkowej – polubownej, aż do maksymalnej – wywyższonej. Z każdym kolejnym poziomem postacie odblokowują kolejne możliwości zdobycia bonusowych punktów, a także wiele nagród oraz dostęp do specjalnych frakcyjnych przedmiotów. Kiedy postać osiągnie najwyższy poziom, zostanie poproszona o zdanie specjalnego testu, za ukończenie którego otrzymuje się dostęp do różnego rodzaju przepisów oraz wartościowych surowców.

20161115_ro-frakcje

A Wam jak idzie zdobywanie przychylności frakcji w trwających beta testach Revelation Online?