W ubiegły czwartek rozpoczęła się pierwsza zamknięta faza testowa MMO od dewelopera NetEase Revelation Online.

Dziesiątki tysięcy graczy wzięło udział w beta teście, który nie tylko miał za zadanie sprawdzić wydajność techniczną gry, ale także po raz pierwszy połączyć ze sobą społeczność fanów tytułu.

Bierzecie udział w beta testach? To możecie już zgłaszać błędy!

Od początku wydawca gry – firma My.com, podkreślał rolę gildii w tej produkcji, a dziś ujawniła niektóre z funkcji oraz zalet tego systemu.

Gildie w Revelation Online mogą być formowane od 20 poziomu, a ich liderzy mogą zarejestrować nazwę, motto, herb oraz banner. Gildie mogą rozszerzać własną bazę, gromadzić zasoby i bonusy z walki oraz toczyć boje o twierdze lub wyruszać na wyprawy otwartym świecie Nuanor w celu zabijania bossów.

 

No więc, zastanawiam się – jak wiele polskich gildii znajdziemy obecnie w Revelation Online?

Jeśli nadal nie dostaliście się do beta testów Revelation Online, to możecie zapewnić sobie miejsce poprzez zakup jednego z trzech dostępnych Founder’s Packów: Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek otrzymacie interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Revelation Online to zapierający dech w piersi tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.