Jeśli mieliście nadzieję na to, że nadchodzące lato będzie należało do spokojnych, to chyba jednak tak nie będzie. Do grona gier, które zapowiedziały datę swojej premiery na E3, dołączył bowiem LawBreakers.

Ta sieciowa strzelanka drużynowa, w której gracze będą musieli się zmierzyć nie tylko z przeciwnikami, ale i ze zmienną grawitacją, zadebiutuje już 8 sierpnia na PC i PlayStation 4. Jej cena ustalona została na 30 Euro, a osoby zainteresowane wersją kolekcjonerską zapłacą jedynie 10 Euro więcej. LawBreakers można już zamówić na stronie oraz na Steam, a osoby, które się na to zdecydują przed premierą, otrzymają unikalne skórki na postacie.

LawBreakers wyróżnia się od wielu innych tytułów chociażby tym, że studio Boss Key Production zdecydowało się przeprowadzić prawdziwe, bezpłatne alpha i beta testy. Ostatnia faza beta testów rozpocznie się już 28 czerwca i potrwa do 3 lipca. Dobra wiadomość jest taka, że 30 czerwca ruszają otwarte beta testy na Steam, co oznacza, że gra udostępniona zostanie w tym czasie wszystkim chętnym!

Poniżej zamieszczam najnowszy zwiastun oraz filmik prezentujący zawartość wersji Deluxe. Więcej informacji na temat LawBreakers znajdziecie na stronie głównej gry.

Ktoś z Was jest zainteresowany tą strzelanką?