Nie sądziłam, że nastąpi to jeszcze w tym roku, ale ewidentnie się myliłam. Jeszcze latem ARK: Survival Evolved oficjalnie opuści fazę wczesnego dostępu i doczeka się premiery.

W czasie konferencji E3 studio WildCard poinformowało społeczność graczy, że na 8 sierpnia zaplanowano premierę ich niezmiernie popularnego survivalu, który zadebiutował na Steam Early Access dwa lata temu. Przez ten czas tytuł ten zakupiło ponad 9 milionów użytkowników, a twórcy wprowadzili do niego ponad 250 aktualizacji.

Zgodnie ze słowami Jeremiego Stiglitza, współzałożyciela studia WildCard, twórcy nadal mają w planach wspierać tą produkcję i trwają już prace nad nową zawartością, która trafi do gry już w dniu premiery. A tymczasem wczoraj do ARK: Survival Evolved dodano nową, darmową mapę, zatytułowaną Ragnarok, która stworzona została dzięki programowi sponsorowanych modów. Mapa ta ma powierzchnię 144 km kw, nowych przeciwników, nowe jaskinie do zwiedzenia, nowe stworzenia do oswojenia i olbrzymi ocean z własnym ekosystemem.

To jak, ucieszyła Was informacja o premierze ARK? Jak Wam się podoba nowa mapa?

Poprzedni artykułUjawniono datę premiery oraz cenę strzelanki LawBreakers
Następny artykułEscape from Tarkov wprowadzi kryjówki dla graczy
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

Widzę, że Wildcard postanowiło mi zrobić prezent na urodziny z datą wydania ARKa. 😀

„twórcy nadal mają w planach wspierać tą produkcję i trwają już prace nad nową zawartością, która trafi do gry już w dniu premiery” czy tylko ja mam wrażenie, że oznacza to dokładnie to o czym kiedyś, czyli jakieś DLC wraz z premierą gry?

Na mapie jeszcze nie grałem chociaż oglądałem streamy z niej. Wygląda całkiem interesująco, jak będę miał możliwość sprawdzenia osobiście to dam znać co o niej myślę.

Joe Rachitynowy

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że gry EA w ogóle będa miały premiery.

Korneliusz Wojnicz

Jeszcze jak poprawią kompresje to będzie gitara