Już we wtorek na serwery GTA Online trafi kolejna spora aktualizacja – Przemyt, a wraz z nią do Los Santos zawita mnóstwo nowych pojazdów oraz nowe wyścigi.

Przemyt nawiązywać będzie do jednego z pierwszych klasyków studia Rockstar Games – gry Smuggler’s Run. Aktualizacja ta otworzy korytarze powietrzne nad Los Santos i hrabstwem Blaine, a także udostępni wiele okazji zarobkowych wprowadzając nowe samoloty, śmigłowce i inne pojazdy powietrzne. Można będzie nimi transportować nielegalny towar i na nowe sposoby likwidować konkurencyjne gangi.

Przemyt to ogromny wachlarz nowych, modyfikowalnych statków powietrznych, które idealnie nadadzą się do każdej misji, a także przepastne hangary do składowania nowych maszyn. Te nieruchomości funkcjonują także jak bazy wypadowe podczas przemytniczych misji. Działalność koordynuje Nerwowy Ron, a wspomaga go mechanik Charlie, który dobrze zaopiekuje się każdą kolekcją egzotycznych samolotów.

Tego samego dnia do GTA Online trafią także nowe wyścigi, podczas których gracz płynnie będzie korzystał z pojazdów drogowych, wodnych oraz powietrznych.

Nowe i strategicznie rozmieszczone punkty kontrolne natychmiastowo zmienią klasę pojazdu, aby dostosować go do kolejnego odcinka toru, co skutkować będzie dynamicznymi wyzwaniami, którym należy stawić czoło, by zasłużyć na zwycięstwo.

Jedno jest pewne – zważywszy na moje beztalencie w lataniu samolotami w tej grze, z pewnością nie ma sensu abym brała udział w tych wyścigach 🙂

GTA Online trafiło na czarną listę w Chinach

Więcej informacji na temat tej aktualizacji znajdziecie na stronie głównej GTA Online.