Ekipa studia Rockstar ogłosiła, że już w przyszłym tygodniu do GTA Online dodany zostanie nowy napad – Doomsday (Skok na Koniec Świata).

Po raz pierwszy od trzech lat, twórcy tej popularnej sieciowej gry akcji, udostępnią graczom nowy napad, który opisany przez nich został jako „iście epicka przygoda”.

Bogaty technologiczny baron, idealistyczny agent wywiadu, społecznie upośledzony głosiciel teorii spiskowych i neurotyczny superkomputer – oto niezwykły sojusz, który ratować będzie San Andreas przed totalnym unicestwieniem. Nieznani wrogowie szykują apokalipsę, więc zbierz swoją ekipę i ruszaj do akcji ku nowej, niezapomnianej przygodzie online, aby rozwikłać tajemnice i zniszczyć wrogów, którzy czają się wszędzie od centrum Los Santos po dno oceanu i czeluści góry Chiliad.

Powyższy zwiastun sugeruje, że gracze otrzymają do swojej dyspozycji cały szereg nowych pojazdów, jakie studio Rockstar dodało do gry w ostatnich miesiącach począwszy od pojazdów opancerzonych, poprzez samoloty, aż po podwodne łodzie i samochody. Oj, chyba będzie się działo 🙂

Napad „Skok na Koniec Świata” udostępniony zostanie w Grand Theft Auto Online już 12 grudnia.

Kto z Was ma zamiar wziąć udział w tym nowym napadzie?

Poprzedni artykułNVIDIA ujawnia: rewolwer R45 w PUBG
Następny artykułPlanetSide 2 wprowadza frakcyjne SMG, startuje z Auraximas
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Salusik

Nie wiem kurde, nie dawno zakupiłem i jedyne na czym mi narazie zależy w tej grze to ulepszenie Corvetty na max xD

PolicMajster

W końcu!