Jeszcze w tym roku do GTA Online zawita sporo nowości – tak przynajmniej wynika z planów ujawnionych kilka dni temu przez przez studio Rockstar.

W październiku do gry dodane zostaną wyścigi z transformacją, podczas których gracze będą mieć możliwość płynnej zmiany pomiędzy różnymi środkami transportu.

Błyskawicznie przeskakujcie pomiędzy autami pokonującymi wiraże zaciętych wyścigów ulicznych, odrzutowcami mknącymi podniebnymi trasami nad Las Santos oraz skuterami wodnymi sunącymi zdradliwymi wodami kanionu Raton. Wyścigi z transformacją są nowym rodzajem wyścigów kaskaderskich, który pozwala płynnie przenosić się między przeróżnymi pojazdami lądowymi, powietrznymi i wodnymi. W grę wchodzi wszystko od superaut do terenówek, łodzi, samolotów i śmigłowców, a nawet spadochronów!

Wyścigi z transformacją nie są jedyną nowinką jaka zawita do GTA Online tej jesieni. Oprócz tego, twórcy przygotowują także dwa nowe tryby adwersarza:

  • Naznaczony, w którym jeden gracz jest skazany na śmierć i musi przekazać swój wyrok komuś innemu
  • Pojedynek w chmurach, gdzie wykazać się będą mogli fani przestworzy.

 

Fani GTA Online powinni także pomyśleć o powiększeniu swoich garaży oraz hangarów, oczywiście o ile maja w planach zdobyć nowe pojazdy. Zgodnie z zapowiedzią w grze pojawią się trzy nowe pojazdy: śmigłowiec bojowy Hunter, klasowe superauto Coil Cyclone oraz groźnie wyglądający Vigilante, który zaskakująco przypomina mi Batmobil.

Jak widać studio Rockstar stale pracuje nad nowymi zawartościami do trybu sieciowego GTA. Nie tak dawno do gry zawitało olbrzymie rozszerzenie Przemyt, a już nadchodzą kolejne nowości.

A ja nadal nie umiem latać w tej grze… Z drugiej strony, jak mam się nauczyć, skoro dawno się nie logowałam…

Poprzedni artykułAlicja z Krainy Czarów, Szalony Kapelusznik i inne dziwaczności zawitają do Black Desert Online
Następny artykułInfografika z Fortnite Battle Royale ujawnia kilka interesujących ciekawostek