W EQ2 jest wiele zabawnych item’ów do zdobycia, które są obiektem pożądania przez wielu graczy. Niektóre są śmieszne, inne mają przerażać…

Jednym z miejsc z którego pochodzą te item’y to karty Legends of Norrath. Jest tam cała masa rzeczy do zdobycia. Od płaszczy które mogą nas zamieniać w przedmioty, klasowe czapki, poprzez mount’y, obrazy, iluzje czy nawet całkowicie bez czynszowy 5-pokojowy dom (apartament) w wieży magów. Kilka przykładów:

calssless-warlock-hat

classless-conju-faceplate

Trumienka do regeneracji dla Smrodzieja
Trumienka do regeneracji dla Smrodzieja
Frost Direa Bear
Frost Dire Bear

Cecylia ze swoją papugą z LoN
Cecylia ze swoją papugą z LoN
Dowód na to, że faceci to miśki (iluzja z płaszcza)
Dowód na to, że faceci to prawdziwe miśki (iluzja z płaszcza)

Jak zdobyć te przedmioty z LoN??

Pierwszą możliwością są wypadające booster pack’i z mobów bądź kupno takowych od brokera, następnie „redeem” i już nasze booster pack’i są w LoN i tam możemy je otworzyć bądź zamienić.

Co miesiąc każdy z graczy opłacający subskrybcję miesięczna w EQ dostaje 5 darmowych booter pack’ów, których nie można wymienić czy sprzedać. Po otwarciu możemy znaleźć tam właśnie tzw.:  loot karty, które po wybraniu opcji „redeem” na nich pojawia sie w grze w /claim. Wtedy to możemy je wziaśc na którąś z naszych postaci.

Oczywiście są również inne sposoby zdobywania tych itemów. Można z maraketu SOE zakupic booster pack’i z różnych dodatków LoN (każdy dodatek ma przypisane loot karty jakie możemy w nim znaleźć). Po otwarciu znajdziemy bądź nie znajdziemy loot karty. Łatwiej i bezpieczniej jest, o ile koniecznie chcemy mieć jakiś item, oznaczyć zakupione booter pack’i do trade (Collection manager -> mark for trade na booster pack’ach), a potem wejść w opcję Trade w LoN,  wybrać posted trade (czyli takie karty co są już wystawione przez innych graczy). Aby ułatwic sobie poszukiwania w filtrze można wybrać EQ2 (bądź Eq w zalezności gdzie chcemy miec Loot kartę) oraz „trades I can accept” (pozwoli nam to uniknąć wszystkie tarde’y an które nas nie stać bo np. mamy za mało booster pack’ów lub są z innego dodatku). Nastepnie jesli zobaczymy kartę, która nas interesuje, wybrać ją i zaakceptować.

Kolejną możliwością jest gra w karty. Za wygrane secnariusze jak również za udział w turniejach również dostajemy loot karty.

Niedawno SOE dodało do gry Marketplace, do którego można sie dostać z menu gry. W tym  sklepie za pieniążki zwane station cash możemy zakupić również rożne itemki do domu, do ubioru czy też róznego rodzaju napoje np. podnoszące nam ilość zdobywanego doświadczenia. Station Cash zakupujemy od Sony, wciskając przycisk „Add Funds” w Marketplace. Najmniejsza możliwa ilość do zakupienia to 500sc za 5$.

Nasz Władca Smrodu, Wielki Anselm straszy nas ostatnio takim zakupionym itemem. Potwierdza to tylko moje przypuszczenia, że wstąpił do Ku Klux Klan, a kiedyś taki porządny Smrodziej to był…:

Władca Smrodu w swojej nowej czapce.
Władca Smrodu w swojej nowej czapce.
Indiana Xanthippe Jones... tylko pejcza brak...
Indiana Xanthippe Jones… tylko pejcza brak…
Strach na wróble?
Strach na wróble?

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kupowaniu z Marketplace to zajrzyjcie TUTAJ albo jak zakupic Station Cash to kliknijcie ten LINK.

Poprzedni artykułGU51 gdzie jesteś…??
Następny artykułSpell’e, które nas bawią…