Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta, Miłośnicy psów i kotów…

Z ogromną przyjemnością, chciałabym zapowiedzieć i opowiedzieć o jakże wspaniałych dniach w świecie Norrath upamiętniających Wielkiego Dowcipnisia. Jak każdego roku o tej porze, na początku kwietnia (01-08/04), wszyscy wyznający kult tego wspaniałego żartownisia, wyruszają s świat w poszukiwaniu przygód i okazji do żartów.

W tym roku wszystkich zapraszamy do Commonlands, Antoniki, Greater Faydark, Darklight Woods i Timorous Deep aby odnaleźli to swoje wewnętrzne „fuj” i pogadali z Blat’em Berisonem… Powiem tak… zrobiłam ten quest na 80lvl postaci, mojej Kini, i dostałam za niego aż cały pkt AA!!!!!!*

Wiec do dzieła, ruszać tyłki i pobiegać troszkę roznosząc przesyłki! A nagrody są wspaniałe, tylko moje mieszkanie już na nie jakby ciut przymałe… Więc może wybiorę itemki do noszenia, a nie takie do położenia i kurzenia.

Ach mieć taki płaszcz...
Ach mieć taki płaszcz...

Płaszcz jak płaszcz, ale taki pierścionek to jest TO! No i fakt, quest nie łatwy, trzeba wiele kilometrów narobić by znaleźć tak rzadkie przedmioty jak kopyto kurczaka czy też skrzydło świni, ale sami powiedzcie czy nie warto:

band

*quest dostajemy po kupieniu od Hunt Mastera notatki – TYLKO do cierpliwych graczy i tych obecnych w Enchanted Lands w dniu 01 kwietnia! (hmmm… no w sumie jest 2gi a ja właśnie go zrobiłam)*

W tychże też zonach dostępne są kolekcje… Niecodzienną kolekcję można zobaczyć w Commonlands, Antonice, Greater Faydark, Darklight Woods i Timorous Deep, po założeniu na głowę Toggery’s Tinkered Hat*, który to tak czy siak musimy mieć, jeśli chcemy zobaczyć starter w Deep Forge do quest’u heritage… Więc jeśli coś wam się świeci na ziemi i ma delikatny kolor purpury, to nie dlatego że wypiliście o 4 piwa za dużo, tylko po prostu macie przed sobą rzadką purpurową kolekcję.

No i kto powiedział że krasnoludy nie znoszą jajek?? Teraz mam na to w końcu dowód, ponieważ jeden z przedmiotów do kolekcji to właśnie jaja krasnoluda. HA!

kolekcja

W Marketplace także pojawiły się nowe przedmioty w wersji limitowanej:

disgenderment_potionTakże może się zdziwimy i zamiast Władcy Smrodu, Władczynię wkrótce ujrzymy?

That’s all folks! Szkoda tylko, że następny Event dopiero w listopadzie 🙁

*hmmm… prima aprilis!!

Poprzedni artykułNiespodzianki w Lavastorm…
Następny artykułDrobnostki…