… zacznę od informacji, że wraz z dzisiejszym Hotfixem (jutro rano na Runnyeye) gracze z europejskich serwerów będą mogli w końcu wykazać się na Battlegroundach! Otóż nasz serwer Battleground zostanie połączony z centrum świata Norrath, czyli amerykańskimi serwerami… Już widzę tę radość na twarzach co niektórych graczy, no i mnóstwo nowych potencjalnych celów… (Wiadomość z ostatniej chwili – Hotfix przesuniety na czwartek!!)

Jeśli chodzi o Shaders 3.0 to trwają nad nim intensywne prace i część rzeczy zostanie naprawionych wraz z nadchodzącym Hotfix’em. Nadal jednak niestety nie rozwiązano problemu crash’y w Guild Hallach, ale według zapewnień Imago, ciężko on nad tym pracuje.

Z pewnością wiele ludzi pamieta quest To Speak as a Dragon, który należy zrobić by nauczyć sie języka Draconic i pogadać z Nagafenem. Długaśny i upierdliwy quest, w którym trzeba zabrać kilkadziesiąt run rozsypanych po całym świecie Norrath. Quest obowiązkowy dla każdej postaci, ponieważ bez znajomości tego języka ciężko sobie w Norrath poradzić. No więc, jaka była moja radość gdy pare dni temu Zakrzu odkrył, iż nie trzeba juz zbierać run na kolejnych postaciach! Tak, tak! Wystarczy na jednej postaci zrobić ten quest, po czym może ona zakupić Tablet of Draconic Runes od Shady Swashbuckler w Nektulos Forest i przekazać naszym altom! Uffff… kamień z serca, bo naprawde nie lubię tej bieganiny 😀

Dziwne, że informacja ta nie pojawiła się w notatkach do GU56…

I taka ciekawostka. Gra w EQ2 może mieć spore wpływ na nasze życie osobiste, a przykładem może być TEN DOM 😀

Poprzedni artykułCity Festival w New Halas!
Następny artykułA dziś od rana…
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Homer

Wtb wiecej postow , jeden na tydzien to stanowczo za malo 😛