Wraz z GU 53 nastąpia zmiany w domach. Przede wszystkim to wszystkie 1 pokojowe dostaną extra pokój, a domy w Kelethin będą mieć piękny widok z okien.

kelethin_oknoCztero-pokojowe domy w Maj’Dul doczekały się ogrodu, no prawie ogrodu, ale za to z fajnym widokiem 🙂

housing_majdul4

Ale najbardziej ucieszyły mnie nowe przepisy dla carpentera dodane do książek z na lvl 31-38. Przepisy związane są z tematyką stajenną, zważywszy, że odkąd można ustawiać konie w Guild Hallach i domach to pojawiło się wiele stajni i stajenek. Ludzie wymyślali jak zrobić siano, a jak zagrodę itd. Teraz (tzn. po GU) bedzie to znacznie ułatwione ze względu na przedmioty, które będą dostępne od carpentera, między innymi:

animalfarmFeyironPost

Zgodnie z tym co mówi Domino, to nie koniec niespodzianek. Będzie wiele nowych rzeczy do zrobienia, a wśród nich piekne pawie pióro, o które prosili dekoratorzy i carpenterzy na forum SOE jakis czas temu.

piorko

A dlka tych co się zastanawiają, gdzie wcisna kolejne itemy do domu, to miła informacja: wraz z GU53 zwiększona zostanie pojemność naszych domków o kolejne 100 przedmiotów.

Ach, no i na koniec. Gdyby jacyś carpenterzy/ dekoratorzy byli zainteresowani to powstał kanał do rozmów. Wystarczy wpisać /join antonia_bayle.homeshow  i już jesteśmy połączeni z innymi maniakami 🙂

Poprzedni artykułCoś z EQ2 co poprawiło mi humor :)
Następny artykułAchievement’y (+ nagrody)