Jak już wielokrotnie pisałam, wraz z Gu53 pojawi się system achievementów, czyli osiągnięć naszej postaci, które to będziemy mogli dokładnie prześledzić. Niestety, rodzi on za sobą pewne problemy. Jednym z nich jest ten, że postacie, które mają 200A i zabiły sporo namedów, będą musiały zrobic to ponownie bo jak na razie na serwerze testowym, system nie rozpoznaje co już zabiliśmy. Miejmy nadzieję, że do czasu update’u ten bug będzie naprawiony. Nagrody również będą najróżniejsze: tytuły, rzeczy do domu, armor do appearance slotów czy też portal do Palace of Ferzhul.

achiev_armor

achiev_crystal

Przeglądam sobie właśnie stronę na której są wymienione WSZYSTKIE achievementy jakie możemy osiągnąć, spoglądam na dział Triumfy i naprawdę osiągnięcia są najrozmaitsze. Jednym z triumfów będzie na przykład zabicie wszystkich 3 bossów zon TSO Befallen czy też Guk, innym z kolei ukończenie wszystkich questów z wszystkich eventów takich jak Erollisi, Brewday, Tinkerfest.

Zresztą sami sobie zerknijcie i oceńcie. Mam nadzieję, że uda nam się zebrać ekipę na Triumf: Veeshan’s Champion czyli zabicie wszystkich bosów rajdowych w KoS czyli Lord Vyemm, Vilucidae the Priest of Thule, Harla Dar, Venekor w Halls of Seeing, Tarinax the Destroyer, Talendor, Gorenaire, Shari i Ireth (gzdiekowleik one są bo za cholerę nie pamiętam tych mobków).

Poprzedni artykułDomki, stajnie i inne pierdoły…
Następny artykułAyiana’y wyprawa na…