Oto jest pytanie, które mnie nurtuje. Odpowiedź poznamy z pewnością niedługo…

aniolek

Ayiana, nasz nadworny polski Aniołek zdobył swoje upragnione skrzydła z Shard of Love. Brakuje mu tylko aureolki… Jestem pewna, że dostanie ją już niedłgo, o ile KTOŚ nie obetnie mu głowy!

A wiem z PEWNYCH źródeł, że już nie długo, gdziekolwiek się nie obejrzymy to zobaczymy wilkołaki oraz bezgłowe postacie…

bezglowy

wilkolak

No właśnie… HALOWEEN nadchodzi! Mnóstwo niespodzianek. Oczywiście powróci wszystko to co było dotychczas, czyli na przykład zbieranie słodyczy od NPC’ow w miastach na czas by dostać maski typu przepaska na oko czy też siekiera w głowie. Powróci również Haunted Mansion w Loping Plains gdzie nagrodą za questy są wielce oczekiwane i niepowtarzalne Vampiric Mirrors… A z nowych rzeczy to Bezgłowy Jeździec będzie nas starszyć w Nektulos Forest. Epik x2 za zabicie którego dostaniemy trofeum 🙂

headless1

trofeum

Mam nadzieję, że zdobędziemy wspólnie to trofeum do Guild Halla Pospolitego Ruszenia 🙂

Kolejną nowością będą questy w labiryncie Nektulos, gdzie nagrodami będą są kawałek żywopłotu oraz płonąca tapestry na ścianę. Oczywiście questy powtarzalne!

iLE_HedgeSeedsiLE_HedgeHollowTapestry

A jeśli powstrzymamy się od zabijania pewnego gnoma w labiryncie, to również on da nam questa, gdzie nagrodą będzie Strach na Wróble.

strach

Named w labiryncie może ale nie musi nam rzucić skrzynkę z pluszakiem harpią, natomiast nagroda za kolekcje jest po prostu wspaniała! Przynajmniej w moim odczuciu… Otóż będzie to divider, ale jaki! Z trupimi czaszkami!

divider

Standardowo będzie nowy Armor do appearnce slot’a dostępny w labiryncie, ale nie wiem czy będzie wypadał, czy też będzie można go tam kupić…:

armor

Oczywiście crafterzy dostaną pełno nowych przepisów takich jak na przykład nowe kości, szczury na talerzu, nowe narzędzia tortur, różne rodzaje sarkofagów czy też poruszający się kokon.

kokon

A jeśli zrobimy WSZYSTKIE oryginalne questy Haloween, czyli: Nawiedzony Dom we Freeport lub Qeynos, Nawiedzony Dwór w Loping oraz questy w Labiryncie (łacznie z tymi od gnoma), to gdzieś w labiryncie popnie się dla nas skrzynka zawierająca naramienniki do wyglądu, na których osadzone są trupie czaszki… Będziemy musieli ją tylko znaleźć (ha ha ha)!

Haloween w Norrath będzie trwać od 16.10 do 9.11, a więc szykujmy się na buszujących wszędzie przebierańców…

Poprzedni artykułOpowieści dziwnej treści…
Następny artykułNie piję, nie palę, ale….