Wszyscy już chyba przeczytaliśmy dłuuuugaśną listę bug’ów, które naprawią w następnym GU, ale nie wiem czy wszyscy wiedzą, że wraz z nim zobaczymy w Świecie Norrath nowy event. Oczywiście zdaję sobie sprawę, iż większość graczy to nudzi, ale ja zawsze się cieszę na nowe możliwości zabawy w naszym światku fantasy.

city

Tym razem event będzie związany z miastami i dlatego zwać się będzie City Festival. Pojawiać się będzie raz na miesiąc w innym mieście, czy raczej na jego obrzeżach i trwać będzie przez siedem dni. To kupcy z Far Seas Division będą przybywać ze swoimi karawanami. Oczywiście jak każdy event tak i ten ma powtarzalne questy, gdzie w nagrodę możemy kupić rzeczy. Każde miasto będzie mieć swoje własne rzeczy na sprzedaż. Na serwerze testowym w tej chwili event jest w Qeynos. Jest dwóch merchantów, jeden z Far Seas u którego zawsze i w każdym mieście będą dostępne te same przedmioty takie jak:

  • różnego rodzaju kosze z owocami / warzywami

koszfasoli

  • papierowe lampy w róznych kolorach

latarniaczerwona

Jest ten drugi merchant, który będzie oferował przedmioty związane z danym miastem. Jeśli chodzi o Qeynos, to w tej chwili można będzie zakupić u niego:

  • marmurowy divider

whitemarbledivider

  • znak, na którym będzie można umieścić napis i który będzie się zachowywał jak „magiczne usta”, czyli krzyczał komunikat

znak

  • lampy różnego rodzaju

lampa

  • do tego marmurowa podłoga

podłoga

Oczywiście przedmiotów jest o wiele, wiele więcej, a każde miasto będzie miało co innego do zaoferowania. Do tego dojdą purpurowe kolekcje do znalezienia w mieście. Różne kolekcje, ta sama nagroda…

Poprzedni artykułCisza była w Norrath…
Następny artykułW końcu!