…póki nie zaczęłam skakać i piszczeć z radości po domu o 1:30 w nocy jak Nayati zdobyła w końcu swój upragniony mythical.

myth_coer2

Nayati_myth

Troszkę długo czasu zeszło nam w Veeshan’s Peak, no ale w końcu był to pick up rajd więc co się dziwić. Na Taskamster’ze, którego właśnie Nayati i Isys potrzebowały, uparłam się że go zabijemy. Owszem ludzie marudzili, że on trudny, że może go ominąć… Po moim trupie! Wołałam AOE, walka trwała ponad 20 minut zanim ludzie zajarzyli, że jeśli będą się ruszać tam gdzie ja i wtedy kiedy ja to przestaną umierać. Zabiliśmy no i miałam radochę 🙂

Odwiedziliśmy również mojego ulubionego małego śpiącego smoczka Xygoza. To naprawdę najzabawniejsza walka w VP, szczególnie jak ci mob zasypia 🙂

Xygoz

W niedzielę wieczorkiem chcieliśmy pójść do Pałacu of Ferzhul by zakończyć sygnaturę dla Florki. No i w sumie poszliśmy. Cztery osoby z Pospolitego i 2 z pickupu. Nie będę się rozpisywać, bo ja zawsze trafiam na jakichś debili. W każdym bądź razie następny nick do unikania: dirge Natashia. Daliśmy radę ubić tylko pierwsze moby w Essence Core, jej/ jego dps buł na poziomie 300-450. Jakaś masakra! I on/ona naprawdę nie wiedział dlaczego się czepiamy! Po czym stwierdził, że chyba ma temperaturę i wylogował się.

Po powrocie do Guild Halla Gocha, Patryk i Zakrzu testowali jak dirge mógł zrobić taki dps. Wychodziło, że nawet z auto-ataku Gocha miała więcej. Naprawdę szok, ale tak to jest jak się power leveluje na follow jakiegoś alta a potemm nie umie nim grać.

Z rzeczy, które z pewnością wszystkich zainteresują. Po GU54 zobaczymy zmiany w torbach. I to poważne zmiany! Największa będzie mieć teraz 40 slotów (z rare). Oto rozpiska jak one wyglądają w tej chwili na serwerze testowym:

Waxed (T1 rare) – 12,    20% redukcja wagi
Cured (T2 Rare) – 16,     20%
Cuirboilli (T3 Rare) – 20,    20%
Engraved (T4 Rare) – 24,    20%
Augmented (T5 Rare) – 28,     20%
Scaled (T6 Rare) – 32,     20%
Dragonhide (T7 Rare) – 36,     20%
Hidebound (T8 Rare) – 40,     20%

Rawhide (T1 zwykłe) – 8,    10% redukcja wagi
Tanned (T2 zwykłe) – 12,    10%
Boiled (T3 zwykłe) – 16,    10%
Etched (T4 zwykłe) – 20,    10%
Strengthened (T5 zwykłe) – 24,     10%
Stonehide (T6 zwykłe) – 28,    10%
Horned (T7 zwykłe) – 32,     10%
Bristled (T8 zwykłe) – 36,     10%

Pytanie jest, czy czasem te zmiany nie zabiją rynku pudeł (strong box), w końcu będą mieć taką samą pojemność a do tego ważyć o wiele mniej. No z pewnością poważne ulepszenie dla magów. Do dziś mam w pamięci widok Myszki wychodzącej poza buffy grupowe i prawie czołgającej się z przeciążenia w Solusek Eye….

Poprzedni artykułNajdziwniejsze GU do tej pory…
Następny artykułNowy event w GU54
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mysza

Gratki Mytha. Ale ja sie wcale nie czolgalam z przeciazenie. To jakies pomowienie. Pewnie mnie tam mistyk za ogon trzymal 🙂