Przyszłam ci ja dzisiaj do pracy z zamiarem napisania długaśnego posta, paru przewodników na forum, dokończenia książki i ogólnie poleniuchowania, ale ewidentnie byłam w błędzie. Nie mam czasu na nic, dlatego też mimo moich szczerych chęci, dziś tylko króciutki post.
Parę dni temu mieliśmy szansę obejrzeć parę nowych screenshotów z zony Sundered Frontier, których z pewnością będzie pojawiać się coraz więcej.

south_odus

Sama zona jest podzielona na kilka części. I tak:

  • Miasto Paineel -dawno temu był to dom zbuntowanych Erudytów i tak jest do dziś. Kształci się tam przyszłych magów i kontynuuje badania nad zakazaną dziedziną magii Nekromancją.
  • Wyspa Kerra – dawno temu była to wyspa gdzie młodzi podróżnicy i erudyci przybywali by zabijać Kerra. Teraz wyspa znacznie się zmieniła i wraz z Kerra zamieszkują ją Kejakami, którzy postawili sobie za punkt honoru by przepędzić mieszkających niedaleko Erudytów.
  • Las Toxxulii – zawsze ciemne i złe miejsce. Ten last najbardziej odczuł zmiany związane z Odusem. Wraz z otwarciem Vaults od Living Stone i oddziaływaniem Underfoot’ów, cały las zmutował i zainfekował nawet królową tego lasu, trzymaną obecnie w niewoli, smoczycę Toxxulię.
  • Wioska Hua Men – to ukryta wioska tajemniczych pand. Bardzo mało wiadomo jest na temat tejże rasy. Rasie Hua bardzo zależy na tym by Erudyci nie dowiedzieli o ich istnieniu. Już nie mogę się doczekać na historie z tym związane.

Z pewnością również warto odwiedzić obserwatorium Eye of Dertain, gdzie patrząc przez lunetę będziemy mogli obserwować zmieniające się obrazy z różnych części gór Stonebrunt.

south_odus9

Poprzedni artykułSundered Frontier…
Następny artykułAle faux pas…