Na początek komunikat: Jutro organizuję wypad do Ward of Elements x2 o godzinie 13tej. Chętni proszę się zapisywać na Forum.

Chyba po raz pierwszy zaszaleję i kupię sobie coś z MarketPlace. 22 grudnia pojawią się plecaki świąteczne do kupienia. Umieszcza się go niestety zamiast jednej z naszych 6ciu toreb (pudeł) i prawym klawiszem wybiera opcję „set as appearance”. I oto co pojawi się na naszych plecach:

sinister_frostfell_backpack

Jest jeszcze opcja bez czaszki, ale jak dla mnie zbyt przesłodzona 🙂

I do tego jeszcze możemy mieć małego świątecznego towarzysza:

panda

Z bardziej „przydatnych” informacji, to ta, że z dniem dzisiejszym strona EQ2Players została odświeżona. Niby jest teraz „przytępniejsza” dla gracza. No cóż, będę musiała się przyzwyczaić.

eq2players2

Za to każdy będzie mógł teraz podejrzeć ustawienia AA u innych graczy, oczywiście o ile ich profile nie są przez nich samych zablokowane. Wygląd drzewka AA tez został zmieniony:

eq2players1

Również czat dostępny z EQ2Players strony (z naszego profilu) zmienił wygląd. Nie zajmuje całej strony lecz tylko jej małą część. I do tego można robić inne rzeczy na naszym profilu, a nie tylko patrzeć na czata. Strona Admina jest czytelniejsza… Tylko nie mogę jeszcze znaleźć miejsca gdzie blokuje się alty i gdzie można je zobaczyć… No i Guild Rooster jest kpiną… Poprzednio mozna było wyświetlic wszystkie postacie a teraz tylko 5?? Ok, są plusy i minusy. Idę pokomentować na forum.

eq2players3

W części FORUM widocznej po zalogowaniu, powstał nowy dział: „Klasy”. Także jeśli ktoś chciałby podzielić się wiedzą na temat swojej klasy, ustawień AA lub po prostu szuka odpowiedzi na swoje pytania, to serdecznie zapraszam do dyskusji. Ze swojej strony „pomolestuję” parę osób aby się tam udzieliły…

Poprzedni artykułMount’y z questów i kolekcji w EQ2…
Następny artykułTen ryk to jest to!