zbliża się wielkimi krokami. Jaki będzie? Mam nadzieję, że jeszcze lepszy niż ten mijający, czego sobie i Wam życzę…

Tak sobie rozmyślałam wczoraj, że trudno w okresie świątecznym pisać o czymś nowym, bo nic nie idzie na serwer testowy tylko w tej chwili wszystko testowane jest na Beta serwerze. Jako że Halas oraz zona Frostfang będą dostępne dla wszystkich graczy, nawet tych co nie kupią dodatku, to mam nadzieję że w styczniu pojawią się na serwerze testowym i będziemy mogli zobaczyć parę screenshotów.

Nie wiem czy zwróciliście uwagę kiedykolwiek na fakt, że gdy mijając Antonię w Qeynos czy też Lucana D’Lere we Freeport, autentycznie możecie słyszeć (a nie tylko czytać) to co do nas mówią.

antonia

No więc kto użycza głosu naszej obecnej władczyni Qeynos? To aktorka Heather Graham.

heather-graham

Natomiast Lucanowi D’Lere, który w tej chwili zaginął, użycza głosu sam Christopher Lee, znany chociażby jako Saruman Biały z Lord of The Ring.

christopher-lee-lotr

No cóż, Christopher Lee lubi grac złe charaktery, więc pewnie dobrze się czuł użyczając swego głosu podstępnemu Lucanowi.

lucan

Jeśli nie macie za bardzo co robić, to zajrzyjcie na Forum, bo założyłam nowy dział: „Historie rodzinne i inne, czyli Lore do EQ2” w którym to znajdziecie opowieści z historii Everquest.  Jeśli ktoś zna jakąś ciekawą historię i chciałby się nia podzielić z innymi graczami, to serdecznie zapraszam 🙂

Poza tym Wichura odkrył ciekawą promocję na Steam na zakup dodatku The Shadow Oddysey, i wczoraj już parę osób z niej skorzystało. Owszem, można poczekać do lutego i zakupić nowy dodatek Sentinel’s Fate za 39,99$, bo wraz z nim dostanie sie wszystkie poprzednie. Ale jeśli ktoś ma postać na 70+ levelu i chce mieć co robić do 21 lutego, to może warto się zastanowić nad zakupem TSO za 5$…

To do zobaczenia za rok! 😀

Poprzedni artykułKolekcje z Sinking Sands
Następny artykułCity Festival w Kelethin…
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Lucan D’Lere – zły ?
Kinguś zło jest pojeciem względnym podobnie jak dobro 🙂

Zerker

Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Czas Końca. Świat umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie płomieniem. Tak będzie! Wypatrujcie znaków! Jakie to będą znaki, rzeknę wam – wprzód spłynie ziemia krwią.

Homer

Wow Zerker ale pojechales, i to w Nowy rok przed 7 AM 😀