… zaczął się zaraz po północy 1-go stycznia i trwać będzie do 7-go stycznia. Ta wędrująca karawana ma wiele do zaoferowania dla zwykłych mieszkańców Norrath.

Możemy tu zrobić trzy nowe, powtarzalne questy (skalowalne). Jeden daję nam możliwość wycrafcenia kilku prostych rzeczy, drugi – zebrania kilku korzonków i kamyków, a trzeci polega na przywiezieniu zapasów z Isle of Mara. Nagrodami za questy są City Tokeny, które to możemy wymienić na różnie przydatne i mniej przydatne rzeczy. City Tokeny otrzymujemy również za skończenie writów miejskich (bicie mobków) bądź też writów crafterskich.

W karawanie jest trzech merchantów. Pierwszy wynajmie nam różne ciuchy na 1 dzień (tzn. do momentu jak się nie wylogujemy / przelogujemy). Do wyboru są różnego rodzaju stroje: różnokolorowe Gi, robe czy też inne ciuszki (które wyglądają z pewnością zupełnie inaczej na postaci męskiej)

Drugi Merchant oferuje nam rzeczy, które będą dostępne w każdym mieście gdzie zawita karawana. Wśród nich są ciuchy, różne kosze oraz lampiony.

No i jest jeszcze trzeci kupiec, który ma do zaoferowania nam lokalne specjalności, czyli różnego rodzaju meble, inne dla każdego miasta (na screenach nie ma wszystkich przedmiotów).

Ale to nie wszystko co karawana ma do zaoferowania. Jest wróżka u której możemy dowiedzieć się swojej przyszłości, jest sprzedawca raczej dziwnych napojów. Jest też zupełnie nowa kolekcja, inna dla każdego miasta.

Także miłej zabawy!

Poprzedni artykułNowy Rok 2010…
Następny artykułJeszcze 3 dni…