… wydarzeń z minionego weekendu.

Po pierwsze to moje kochanie, Pikiel Knypel The Maruda, zdobył w końcu na swoim alciku, tłuściustkim Paunchym, upragnionego mythicala. Jest to bardzo ważne wydarzenie w moim życiu „everquestowym”, ponieważ temat mythicali dla naszych altów mamy na razie zamknięty 🙂

paunchy

Kolejna rzecz to filmik promocyjny, który wypuściło SOE zatytułowany „Gdzie jest Lucan?”, a promujący zbliżające się GU54.

httpv://www.youtube.com/watch?v=CFzQXBy8TM4

Tak samo możemy zapytać się gdzie jest Aeralik? Nasz „ulubiony” developer jakiś czas temu zniknął. Grudniowy list producenta Everquest 2, Brenlo, zdaje się potwierdzać to o czym spekulowali już gracze od jakiegoś czasu. Xelgad ogłoszony został developerem odpowiedzialnym za balans klas. No cóż, propozycje Aeralika były bardzo, ale to bardzo niepopularne wśród graczy. Całkowity revamp Fighterów został  odłożony, tak samo jak degradacja przedmiotów w nowym dodatku. Również nerf rzeczy z avatarów, które to on sam zaprojektował, a później stwierdził, że są za „mocne” chyba przechyliła szalę i pożegnał się z nami. Ciekawe tylko czy na zawsze, czy też tylko na jakiś czas?

Zgodnie z tym co pisze Brenlo, naprawieni zostaną palladyni i shadownknight’ci, gdyż w końcu udało się zdeterminować, dlaczego te dwie klasy nie mają sobie równych jeśli chodzi o agro. Okazało się, że co niektóre ich spelle, zamiast generować odpowiednią ilość hate, przesuwały ich wyżej w liście hate. No jestem pewna, iz zmiana ta ucieszy guardianów i zerków. No i zgodnie z przewidywaniami, Shader 3.0 pojawi się w dniu dodatku….

Ogłoszono również nagrody za 6 lat gry. Całkiem fajny jest przedmiot do teleportacji siebie samego bądź na odwrót i działający na całe Norrath. No i oczywiście ciuszki (płaszcz z kapturem) oraz również coś dla crafterów.

veteran1

veteran2

veteran3

Poprzedni artykułNowe charmy…
Następny artykułRyś nad rysiami!
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

> Jest to bardzo ważne wydarzenie w moim życiu, ponieważ temat mythicali dla naszych altów mamy na razie zamknięty 🙂

phew, w koncu beda spokojnie wieczory, bez stresu i wogole 😀

Throin

Co do tego nerfa ? Nie uwierzę póki nie zobaczę.
Jeżeli to dojdzie do skutku, to już widzę lament crusaderów hahaha